• کد خبر:۱۰۰۰۰۴
پیش بازی بادران - نیروی زمینی؛
  • ۱۸:۲۲
  • ۳۰/مرداد/۱۳۹۸

تقابل مربیان جوان و باتجربه در اولین دربی لیگ

تیم فوتبال بادران تهران در هفته دوم فصل جدید مسابقات از نیروی زمینی تهران پذیرایی خواهد کرد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ تیم فوتبال بادران تهران عصر فردا از ساعت ۱۸ در ورزشگاه شهدای قدس در چارچوب هفته دوم فصل جدید مسابقات لیگ یک از تیم فوتبال نیروی زمینی تهران پذیرایی خواهد کرد.

این بازی اولین دربی لیگ یک در فصل جدید محسوب می شود که دو تیم از یک شهر برابر هم صف آرایی خواهند کرد‌. دو تیم بادران و نیروی زمینی تابحال در لیگ یک تقابلی نداشتند و این بازی اولین رویارویی دو تیم در لیگ یک خواهد بود.

شاگردان فرهاد کاظمی در هفته اول مسابقات در اهواز میهمان استقلال خوزستان بودند که موفق شدند با تک گل کیوان امرایی این تیم را شکست دهند و یک سه امتیاز شیرین را از اهواز به تهران سوغات بیاورند اما نیروی زمینی در اولین بازی خود در تهران برابر تیم خوشه طلایی قرار گرفت و با یک گل مغلوب این تیم شد تا تقابل تازه واردهای لیگ یک را شاگردان عاشوری به سود خود به پایان برسانند.

تقابل فردای دو تیم به نوعی تقابل مربیان جوان و باتجربه لیگ یک را نی توان نامید چرا که امید روانخواه یکی از مربیان جوان لیگ یک است که برابر تیم یک مربی باتجربه قرار خواهد گرفت.

تیم داوری :

بر اساس اعلام کمیته داوران فدراسیون فوتبال قضاوت دیدار دو تیم را عصر فردا وحید صالحی بر عهده خواهد داشت و آقایان امیرمحمد داوود زاده - بابک خسروی وی را در امر قضاوت یاری خواهند کرد. مصطفی بینش به عنوان داور چهارم و حسین خانبان به عنوان ناظر داوری در این بازی حضور خواهند داشت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار