• کد خبر:۱۰۰۰۰۸
پیش بازی داماش گیلان - سرخپوشان پاکدشت؛
  • ۲۳:۱۶
  • ۳۰/مرداد/۱۳۹۸

اولین میزبانی لاجوردی پوشان با حضور تیفوسی ها

تیم فوتبال داماش گیلان عصر فردا میزبان تیم سرخپوشان پاکدشت خواهد بود.
به گزارش"دی اسپورت"؛ تیم فوتبال داماش گیلان در اولین میزبانی خود در رقابت های لیگ یک عصر فردا از ساعت ۱۸ در ورزشگاه سردار جنگل رشت با حضور هواداران خود که ملقب به تیفوسی ها هستند برابر تیم سرخپوشان پاکدشت صف آرایی خواهند کرد.

حضور داماش پس از چند سال دوری از لیگ یک آرزوی هواداران این تیم بود که در فصل جدید با تلاش مالک و مدیران این باشگاه محقق گردید و آنها عصر فردا در اولین میزبانی شان در فصل جدید حضور داماش در لیگ یک را پس از سال ها دوری جشن خواهند گرفت.

داماشی ها در دیدار اول برابر رایکا بابل قرار گرفت و در حالیکه می توانست در چند موقعیت ایجاد کرده خود دروازه بابلی ها را باز کنند موفق به این امر نشدند تا در نهایت این بازی را با تساوی بدون گل به پایان برسانند.

سرخپوشان پاکدشت نیز در فصل جاری متحول شده و نسبت به فصل گذشته از تغییرات ۱۰۰ درصدی برخوردار شده اند آنها در هفته اول دست به کار بزرگی زدند و تیم ریشه دار ملوان را در تهران با نتیجه یک بر صفر شکست دادند‌.

در طول هفته این برای دومین باری است که سرخپوشان پاکدشتی برابر نماینده ای از استان گیلان صف آرایی خواهند کرد.

تیم داوری :

بر اساس اعلام کمیته داوران فدراسیون فوتبال قضاوت دیدار دو تیم را عصر فردا سعاد وفاپیشه بر عهده خواهد داشت و آقایان رامین بابایی - محمد شاکر وی را در امر قضاوت یاری خواهند کرد. محمدباقر پورباقر به عنوان داور چهارم و شاهین حاج بابایی به عنوان ناظر داوری در این بازی حضور خواهند داشت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار