• کد خبر:۱۰۰۰۶۳
ملوان 1 - آرمان گهر 1؛
  • ۰۲:۵۱
  • ۰۱/شهريور/۱۳۹۸

توقف قوهای سپید در روز اخراج لطیفی

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در هفته دوم فصل جدید رقابت های لیگ یک برابر حریف خود متوقف شد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ تیم فوتبال ملوان بندرانزلی عصر امروز در دومین دیدار خود در فصل جدید رقابت های لیگ یک از ساعت ۱۸ و در حضور هواداران خود برابر تیم تازه لیگ یکی شده آرمان گهرسیرجان صف آرایی کرد.

شاگردان لطیفی که در هفته اول برابر سرخپوشان پاکدشت در تهران متحمل شکست شده بودند در این بازی هم قسم شده بودند تا در اولین بازی خانگی خود که با حضور هواداران این تیم برگزار خواهد شد اولین پیروزی را کسب کنند.

در این بازی ابتدا سیرجانی ها در دقیقه ۷۸ توسط امیر محمود آبادی از میزبان خود پبش افتادند اما در لحظات پایانی در حالیکه همگان در انتظار پایان بازی بودند این علی امیری بازیکن جدید ملوانی ها بود که موفق شد در دقیقه ۹۰ بازی را به تساوی بکشاند و ملوان را از یک شکست دیگر نجات دهد.

پس از پایان بازی در اقدام و تصمیمی عجیب از سوی مالک باشگاه ملوان که به نظر می رسد خیلی هم بی ربط به صحبت های علی لطیفی در نشست خبری علیه مالک پیش از بازی نباشد، وی را از سمت خود برکنار کرد.

این در حالی است که هواداران ملوان انتظار چنین تصمیم سخت آن هم در هفته دوم را نداشتند.

به هر حال باید منتظر ماند و دید که باشگاه ریشه داری چون ملوان که در چند روز اخیر انواع حواشی ها را بر خود دیده است با اخراج سرمربی خود چه سرنوشتی در انتظار این باشگاه قدیمی و ریشه دار خواهد بود‌.

داوران :

ملوان بندرانزلی- آرمان گهرسیرجان- ساعت 17:45 / ورزشگاه تختی انزلی گیلان

حسن اکرمی – محسن بابایی – حمیدرضا آذرنیاد – شبیر بهروزی - ناظر داوری : حسن کامرانی فر

ترکیب ملوان بندرانزلی :

مبین عشایر - حافظ یعقوبی - حامد محمودی - عظیم گوگ - کاظم حیات منش - عباس عامری - میلاد کمندانی - سهیل رحمانی - علی امیری - علی خسرونژاد - شاهین بالیجانی

ترکیب آرمان گهرسیرجان :

مهدی زنجانی - ابراهیم ولی پور - ساسان جعفری - محسن ایران نژاد - وحید نورمحمدی - جعفر برزگر - عباس پورخسروانی - علی عباسی - ایمان رازانی - امیر محمود آبادی - امین اسدی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار