• کد خبر:۱۰۰۰۶۵
مس رفسنجان ۱ - استقلال خوزستان ۱؛
  • ۰۳:۱۳
  • ۰۱/شهريور/۱۳۹۸

مسی که هیچ وقت طلا نمی شود! / توقف با کهکشانی ها

تیم فوتبال مس رفسنجان برابر استقلال خوزستان با تساوی یک بر یک متوقف شد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ تیم فوتبال مس رفسنجان در دومین دیدار خود در فصل جدید لیگ یک عصر امروز در ورزشگاه شهدای صنعت مس به مصاف تیم استقلال خوزستان رفت.

مسی های رفسنجان همه ساله با درخواست بودجه مالی بیشتر از شرکت مس و هزینه های گزاف تلاش دارند خود را به سطح اول فوتبال کشور برسانند اما علاوه بر هزینه های این باشگاه هر بار این باشگاه در رسیدن به هدف خود ناکام می مانند.

رفسنجانی ها در فصل جاری نیز در حالیکه با میشو کروات سرمربی فصل گذشته شان کار را آغاز کرده بودند به یکباره وی را برکنار و مربی را جایگزین وی کردند که همچنان با تیم های مختلف در حسرت صعود به لیگ برتر است او و مدیران مس بار دیگر با هزینه های آنچنانی بازیکنان مطرح لیگ یک را که بعضی از آنها سابقه بازی در لیگ برتر را نیز در کارنامه دارند به خدمت گرفتند اما با این حال با گذشت دو هفته از فصل جدید رقابت ها نتایج معقولی را با توجه به در اختیار داشتن بازیکنان و امکانات ایده آل در این دو هفته کسب نکرده اند تا بار دیگر بوی ناکامی این تیم در لیگ یک به مشام برسد.

آنها در بازی هفته دوم برابر استقلال خوزستانی متوقف شدند که بازیکنان مطرحی را در اختیار ندارند و از وجود بازیکنان بومی ، جوان و جویای نام بهره می برند.

داوران :

مس رفسنجان - استقلال خوزستان- ساعت 18 / ورزشگاه شهداء رفسنجان کرمان

ایمان کهیش – محمدهاشمی نسب – عدنان پیروی – علیرضا حیدرپناه - ناظر داوری : حسین عرب براقی

ترکیب مس رفسنجان :

حمید عرفانی - سید روح الله نعمتی - مهرداد آوخ - وحید فارغ - محمدرضا پورمحمد - عیسی پرتو - مهرداد رضایی - مسعود اسدی - حمید گلزاری - محسن آذرباد - فرشید پاداش

ترکیب استقلال خوزستان :

فرزین گروسیان‌- علی هلیجی‌- علیرضا دغاعله - خیرا... ویسی - محمد بختیاری - میثم شاه مکوندزاده - میثم کرمی - مسلم معاوی - فرید امیری - رامین داودی - سعید عنافچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار