• کد خبر:۱۰۰۱۳۸
  • تعداد نظرات: ۱نظر
دیدار گل ریحان و آلومینیوم اراک در هفته دوم لیگ آزادگان با حواشی زیادی همراه بود.
حمیدرضا امیدوار، سرپرست آلومینیوم اراک در مورد دیدار برابر گل ریحان به خبرنگار دی اسپورت گفت: پس از پیروزی در هفته نخست، بازیکنان ما با روحیه ای مضاعف به دیدار تیم گل ریحان رفتند ولی متاسفانه از لحاظ میزبانی در این دیدار اتفاقاتی رخ داد که واقعا جای تعجب دارد.

امیدوار ادامه داد: کارشکنی ها از پیش از آغاز مسابقه آغاز شد، به طوری که در ابتدا وقتی تماشاگران ما وارد ورزشگاه شدند، با وجود خالی بودن استادیوم، به جای اینکه آنها را پشت نیمکت ما مستقر کنند، هواداران آلومینیوم را به گوشه ای از ورزشگاه بردند که علاوه بر اینکه دید مناسبی به زمین مسابقه نداشت، مستقیما در در معرض نور آفتاب و گرما بودند.

سرپرست آلومینیوم با بیان اینکه حتی کولر رختکن ها در این آب و هوا هم روشن نبود، ادامه داد: در ابتدای بازی وقتی وارد رختکن شدیم، در کمال تعجب دیدیم که کولر رختکن روشن نیست و وقتی به این موضوع اعتراض کردیم، مسوولین ورزشگاه خیلی راحت گفتند که کولر رختکن گل ریحان هم خراب است. جالب تر اینکه وقتی روی اعتراض خودمان پافشاری کرده و این موضوع را به ناظر فدراسیون اطلاع دادیم، در کمتر از ۱۵ دقیقه با تعویض فیوز این مشکل حل شد و کولرها روشن شدند.

وی ادامه داد: از همه این مسائل که بگذریم، عدم حضور آمبولانس در زمین مسابقه بود که موجب شد، مسابقه با بیش از ۲۲ دقیقه تاخیر آغاز شود. 

امیدوار در پاسخ به سوال خبرنگار ما در مورد خاموش بودن پروژکتور ورزشگاه گفت: به دلیل عدم حضور آمبولانس در ورزشگاه بازی با ۲۲ دقیقه تاخیر آغاز شد و همین امر موجب شد تا جریان بازی به سمتی برود که هوا تاریک شود. من از ناظر مسابقه خواستم که پروژکتورها را زودتر روشن کنند تا گرم شده و موجب توقف بازی نشود که گفتند اطلاع دادیم و انجام می شود.


سرپرست باشگاه آلومینیوم افزود: وقتی پروژکتورها را روشن کردند، دیدیم که از یک پروژکتور ۶در۶ تنها یک ردیف چهارتایی آن را روشن کردند و جالب تر اینکه در ۱۰ دقیقه پایانی که هوا دیگر تاریک شده بود، از چهار دکل برقی استادیوم تنها سه دکل روشن شد و یکی از پروژکتورها که در سمت دروازه تیم میزبان بود، کلا روشن نشد و زمانی که این موضوع با اعتراض ما همراه شد و درخواست کردیم بازی را نگه دارند، گفتند که نمی شود چنین کاری انجام داد.

وی در مورد گلی که تیم آلومینیوم زد و آفساید اعلام شد، گفت: در اواخر مسابقه مهاجم ما یک گل وارد دروازه حریف کرد که داور آن را آفساید گرفته و گل را نپذیرفت. تاسف بار تر اینکه این گل دقیقا از جناحی وارد دروازه حریف شد که پروژکتورش خاموش بود و آنطور که در فیلم ها مشخص است، مهاجم ما حداقل یک و نیم متر از پشت مدافع حریف به سمت دروازه حرکت کرد و به هیچ عنوان آفساید درست نبود.

سرپرست اراکی ها ادامه داد: در این مسابقه داور می توانست به سود تیم ما یک ضربه پنالتی هم اعلام کند که از کنار آن به سادگی عبور کرد ولی ما هیچ اعتراضی نکردیم ولی در صحنه آفساید کاملا مشخص بود که داور اشتباه کرده است.

حمیدرضا امیدوار درخواستش از کمیته داوران را اینگونه بیان کرد: با توجه به اینکه تیم ها هزینه زیادی می کنند تا در مسابقات حاضر شوند و سرنوشت صعود یا سقوط یک تیم می تواند به تک امتیاز یا حتی تفاضل گل دخیل باشد، از کمیته داوران می خواهیم که با وسواس و حساسیت بیشتری مسابقات را پیگیری کنند تا خدای نکرده حقی از تیمی ضایع نشود.

وی در مورد پرداخت درصد بازیکنان گفت: با توجه به مشکلاتی که وجود داشت مدیرعامل و هیأت مدیره باشگاه طبق قولی که به بازیکنان و اعضای کادرفنی داده بودند، ۳۰ درصد مطالبات آنها را پرداخت کردند.

امیدوار در مورد جذب پیمان میری گفت: طبق درخواست کادرفنی، پیمان میری، بهترین گلزن نفت مسجد سلیمان و بازیکن فصل گذشته سایپا تهران را که بیش از ۲۵ بازی در لیگ برتر و همچنین جام باشگاه های آسیا انجام داده بود را جذب کردیم که امیدوارم این بازیکن در رسیدن به اهداف مان به ما کمک کند.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
جلال
Brazil
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
0
0
عشق است آلومینیوم اراک سرور کل ایران مطمئن باشید دربازی برگشت ماجواب بدیها وحرکات ناجوانمردانه کرجیهاروبا گلهای پرتعداد خواهیم داد وجبران میکنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار