• کد خبر:۱۰۰۱۵۷
پیش بازی سرخپوشان پاکدشت - گل ریحان البرز؛
  • ۲۳:۲۱
  • ۰۴/شهريور/۱۳۹۸

پیش به سوی جبران مافات / دربی از نوع پرشین!

تیم فوتبال سرخپوشان پاکدشت عصر فردا در هفته سوم لیگ یک به مصاف تیم گل ریحان البرز خواهد رفت.
به گزارش"دی اسپورت"؛ تیم فوتبال سرخپوشان پاکدشت عصر فردا از ساعت ۱۷:۳۰ در سومین بازی خود در فصل جدید لیگ یک در ورزشگاه تختی تهران به مصاف تیم گل ریحان البرز خواهد رفت.

تیم سرخپوشان پاکدشت که نسبت به فصل گذشته تغییر و تحولاتی را در ساختار تیمی خود ایجاد کرده است در فصل جاری ترجیح داده با بها دادن به جوانان در لیگ یک شرکت کند آنها در هفته اول لیگ در ورزشگاه تختی برابر تیم ریشه دار ملوان با تک گل سپهر روزی طلب به برتری دست یافتند اما در هفته دوم علارغم هفته اول برابر داماش گیلان تازه لیگ یکی شده با نتیجه سنگین سه بر صفر شکست خوردند.

در سوی مقابل گل ریحانی ها در دیدار اول برابر آرمان گهرسیرجان با نتیجه پرگل سه بر ۲ به برتری دست یافتند و در دیدار دوم برابر تیم مدعی آلومینیوم اراک در خانه با تساوی بدون گل متوقف شدند.

دیدار فردای دو تیم به نوعی دربی محسوب می شود چرا که دو تیم در منطقه پایتخت کشور قرار دارند و به نوعی می توان تقابل فردای دو تیم را دربی فارسی زبانان اصیل کشور یا دربی پایتخت نشینان نامید چرا که شهر کرج پیش از اینکه مرکز استان البرز شود متعلق به استان تهران بود.

دو تیم سرخپوشان پاکدشت و گل ریحان البرز تا بحال در فصل گذشته دو دیدار رفت و برگشت با یکدیگر تقابل داشته اند که در دو دیدار اخیر یک برد برای گل ریحان و یک نتیجه تساوی یک بر یک ثبت شده است.

نتایج دو دیدار رفت و برگشت دو تیم در فصل گذشته ۹۸-۹۷ :

سرخپوشان پاکدشت ۱ - گل ریحان البرز ۱
گل ریحان البرز ۲ - سرخپوشان پاکدشت ۰

تیم داوری :

بر اساس اعلام کمیته داوران امیرسامان سلطانی قضاوت دیدار دو تیم قشقایی و مس رفسنجان را برعهده خواهد داشت و آقایان مهرداد نجفی - سعید زیبا وی را در امر قضاوت یاری خواهند کرد ضمن اینکه فرهاد امینی به عنوان داور چهارم و سیداحمد صالحی به عنوان ناظر داوری در این بازی حضور خواهند داشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار