• کد خبر:۱۰۰۳۳۲
پیش بازی نود ارومیه - رایکا بابل؛
  • ۰۸:۴۶
  • ۱۱/شهريور/۱۳۹۸

پرشورها بدنبال خلق حماسه / رایکا به فکر فرار و بقا

هفته چهارم لیگ آزادگان عصر امروز آغاز می شود و در یکی از دیدارها رایکا در ارومیه مهمان نود خواهد بود.
پرشورها بدنبال خلق حماسه / رایکا به فکر فرار و بقا
به گزارش"دی اسپورت"؛ نود و رایکا در حالی به مصاف هم می روند که تا پایان هفته سوم شرایط متفاوتی را تجربه کرده اند. نود ارومیه با هدایت بیاتلو از سه بازی نخست خود که در دو مسابقه آن مهمان بود، دو پیروزی و یک شکست را تجربه کرد و در آن سوی میدان شاگردان مهران نجفی با وجود اینکه دو بار در ورزشگاه خانگی خود به میدان رفتند دو تساوی و یک شکست را به دست آورده اند.

نود و رایکا در جدول رده بندی هم فاصله زیادی با هم دارند، به طوری که بیاتلو و شاگردانش با ۶ امتیاز در رتبه پنجم و یک امتیازی صدرنشین قرار دارند و بابلی ها با ۲ امتیاز در رده پانزدهم جدول رده بندی قرار دارد که همین موضوع می تواند موجب جذابیت مسابقه شود، زیرا یک تیم برای کسب اولین پیروزی و یک تیم برای شکست ناپذیر ماندن در خانه و کسب حداکثر امتیاز برای عقب نماندن از جمع مدعیان به میدان می روند.

تمام این‌ها در حالی است که طی روزهای گذشته اخبار خوشایندی از اطراف باشگاه شمالی به گوش نمی رسید که همین موضوع می تواند تاثیر بدی روی بازیکنان و کادرفنی بگذارد.

تیم داوری :

لازم به ذکر است قضاوت این دیدار بر عهده مرتضی منصوریان بوده و آقایان پوریا زحمتی و جعفر مهاجر وی را در امر قضاوت یاری خواهند کرد. عباس مهدی زاده به عنوان داور چهارم و شاهین حاج بابایی نیز به عنوان ناظر داوری در این بازی حضور خواهند داشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها