• کد خبر:۱۰۰۴۴۵
مسئولیت شکست را برعهده می گیرم؛
  • ۱۶:۰۰
  • ۱۵/شهريور/۱۳۹۸

سرمربی المپیک دورود : کم تجربگی عامل باخت مان بود

علی خان جمالی سرمربی المپیک دورود کم تجربگی بازیکنانش را عامل باخت این تیم برابر بهزیستی لرستان دانست.
به گزارش"دی اسپورت"؛ سرمربی تیم المپیک دورود پس از شکست مقابل بهزیستی لرستان در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت اظهار داشت : امروز بازی خیلی خوبی مقابل بهزیستی داشتیم و از همان ابتدای بازی تیم حریف را تحت فشار قرار دادیم و چندین موقعیت گل داشتیم که متاسفانه به گل تبدیل نشد.

علی خان جمالی ادامه گفت : تیم ما اولین حضور خود را در لیگ دسته سوم تجربه می کند که در مقابل تیم بهزیستی تجربه بیشتری نسبت به ما دارد و تجارب حضور چندین فصل در لیگ سه را یدک می کشد که همین تجربه آنها باعث شد از تنها موقعیت خود نهایت بهره را ببرند و به گل دست یابند.
وی افزود : قبل از آغاز فصل تمرینات را دیر شروع کردیم و نتوانستیم در این مدت کوتاه تیم را به آمادگی کامل برسانیم اما بازهم بازیکنانمان بسیار عالی کار کردند حتی چندین موقعیت گل هم داشتیم که متاسفانه بازیکنانم قدر موقعیت های ایجاد شده را ندانستند و با بی دقتی توپ هایمان به گل تبدیل نشد.

سرمربی المپیک دورود بیان داشت : نکته ای که دیر متوجه آن شدیم صادر نشدن کارت بازی چهار مهره اصلی تیم مان بود که می توان گفت این چهار بازیکن سال گذشته از مهمترین بازیکنانمان بود و عدم حضور آنها امروز در میدان به ضرر ما تمام شد.

وی گفت : شاگردانم در اولین بازی بسیار خوب کار کردند و از همان ابتدای بازی چندین حمله جدی بر روی دروازه حریف داشتیم و حتی در نیمه دوم تیر دروازه حریف به لرزه در آمد و گلر بهزیستی چند موقعیت خیلی خوب ما را دفع کرد.

خان جمالی خاطر نشان کرد : حدود ۱۰ روز تا بازی آینده فرصت داریم تا نقاط ضعف تیم را برطرف سازیم و مشکل چند بازیکن غایب مان حل خواهد شد تا بتوانیم در بازی آینده که بیرون از خانه می باشد برای کسب سه امتیازی بازی به میدان برویم.

سرمربی المپیک ادامه داد : امروز شرمنده هوادارانمان شدیم که نتوانستیم خوشحال شان کنیم و پیروز از زمین خارج شویم، مسئولیت این شکست برعهده سرمربی و کادر فنی تیم می باشد. انشالله در آینده جبران خواهیم کرد و تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا نماینده شایسته ای برای مردم دورود باشیم.

او یاد آور شد : تشکر ویژه دارم از تک تک هوادارانمان که امروز از آغاز بازی سنگ تمام گذاشتن و حتی بعد از شکست هم تیمشان را تشویق کردند و جا دارد از کادر فنی و تمامی بازیکنان تیم تشکر کنم.

خبرنگار : فرشاد خاکباز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار