• کد خبر:۱۰۰۴۷۳
کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون آرای خود را در خصوص تعدادی از پرونده های مطروحه در این کمیته نسبت به برخی باشگاه های مورد شکایت اعلام کرد.
به گزارش"دی اسپورت" و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در پی شکایت الیاس صالحی از باشگاه نود ارومیه (ماشین سازی)، این باشگاه به پرداخت مبلغ 450 میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان محکوم شد. همچنین در خصوص هزینه دادرسی با اعلام نظر به عدم مطالبه، کمیته با تکلیفی مواجه نیست.

*با توجه به شکایت میلاد سوری از باشگاه نود ارومیه ، این باشگاه به پرداخت مبلغ 750 میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان محکوم شد. همچنین در خصوص هزینه دادرسی با اعلام نظر به عدم مطالبه، کمیته با تکلیفی مواجه نیست.

*براساس رای صادر شده در پرونده شکایت رضا طلایی منش از باشگاه پاس همدان، این باشگاه به پرداخت مبلغ 2 میلیارد و 100 میلیون بابت مبلغ پرداخت نشده به انضمام هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

*با توجه به شکایت باشگاه ساحلی شهریار ساری از سینا رحمتی، کمیته وضعیت پس از بررسی پرونده اعلام کرد، دادخواست باشگاه شهریار ساحلی وفق بند 11 ماده 11 آیین دادرسی کمیته وضعیت مصوب 1396 به دلیل عدم رفع نقص در مهلت مقرر مردود اعلام می گردد.

آرای صادره ظرف مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار