• کد خبر:۱۰۰۴۹۸
برنامه هفته سوم تا یازدهم لیگ برتر امید باشگاه های کشور فصل ۹۹-۹۸ اعلام شد.
به گزارش"دی اسپورت"، برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته سوم - پنجشنبه ۲۱ شهریور ۹۸

نساجی مازندران- مس رفسنجان- ساعت ۱۶:۴۵-  ورزشگاه سیمرغ قائمشهر
خونه به خونه مازندران- فولاد خوزستان- ساعت ۱۶:۴۵-  ورزشگاه هفت تیر بابل
شاهین شهرداری بوشهر-نشاط ساری- ساعت ۱۷:۳۰-  ورزشگاه بهشتی بوشهر
سپاهان اصفهان- پارس جنوبی جم- ساعت ۱۶:۴۵-  ورزشگاه صفائیه صفائیه
نفت اهواز- ذوب آهن اصفهان - ساعت ۱۷:۴۵-  ورزشگاه اختصاصی اهواز

جمعه ۲۲ شهریورماه

مس کرمان- تراکتور سازی تبریز- ساعت ۱۶:۴۵-  ورزشگاه شهرداری کرمان

هفته چهارم‌ - پنجشنبه ۲۸ شهریور ۹۸

نساجی مازندران- مس کرمان- ساعت ۱۶:۳۰-  ورزشگاه سیمرغ قائمشهر
پارس جنوبی جم- خونه به خونه مازندران- ساعت ۱۶:۴۵-  ورزشگاه شهداء جم
نشاط ساری- نفت اهواز - ساعت ۱۶:۳۰-  ورزشگاه شهداء ساری
ذوب آهن اصفهان- سپاهان اصفهان- ساعت ۱۶:۳۰-  ورزشگاه شفق اصفهان

جمعه ۲۹ شهریور ۹۸

مس رفسنجان- شاهین شهرداری بوشهر- ساعت ۱۶:۳۰-  ورزشگاه شهداء رفسنجان
ولاد خوزستان- تراکتور سازی تبریز- ساعت ۱۷:۴۵-  ورزشگاه اختصاصی اهواز

هفته پنجم - پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۸

مس کرمان- فولاد خوزستان- ساعت ۱۵:۳۰-  ورزشگاه شهرداری کرمان
شاهین شهرداری بوشهر- نساجی مازندران- ساعت ۱۶-  ورزشگاه بهشتی بوشهر
تراکتور سازی تبریز- پارس جنوبی جم- ساعت ۱۵:۳۰-  ورزشگاه اختصاصی تبریز تبریز
نفت اهواز- مس رفسنجان- ساعت ۱۵:۳۰-  ورزشگاه اختصاصی نفت اهواز
خونه به خونه مازندران- ذوب آهن اصفهان- ساعت ۱۵:۱۵-  ورزشگاه هفت تیر بابل
سپاهان اصفهان- نشاط ساری- ساعت ۱۵:۱۵-  ورزشگاه صفائیه صفائیه

هفته ششم - پنجشنبه یازده مهر ۹۸

شاهین شهرداری بوشهر- مس کرمان- ساعت ۱۶:۱۵-  ورزشگاه بهشتی بوشهر
پارس جنوبی جم- فولاد خوزستان- ساعت ۱۵:۴۵-  ورزشگاه شهداء جم
نساجی مازندران- نفت اهواز- ساعت ۱۵:۳۰-  ورزشگاه سیمرغ قائمشهر
ذوب آهن اصفهان- تراکتور سازی تبریز- ساعت ۱۵:۳۰-  ورزشگاه شفق اصفهان
مس رفسنجان - سپاهان اصفهان- ساعت ۱۵:۳۰-  ورزشگاه شهداء رفسنجان
نشاط ساری- خونه به خونه مازندران- ساعت ۱۵:۳۰-  ورزشگاه شهداء ساری

هفته هفتم - پنجشنبه ۱۸ مهر ۹۸

مس کرمان- پارس جنوبی جم- ساعت ۱۵-  ورزشگاه شهرداری کرمان
نفت اهواز- شاهین شهرداری بوشهر - ساعت ۱۵:۳۰-  ورزشگاه اختصاصی نفت اهواز
فولاد خوزستان- ذوب آهن اصفهان- ساعت ۱۵:۳۰-  ورزشگاه اختصاصی  اهواز
سپاهان اصفهان- نساجی مازندران- ساعت ۱۵-  ورزشگاه صفائیه صفائیه
تراکتور سازی تبریز- نشاط ساری- ساعت ۱۵-  ورزشگاه اختصاصی تبریز
خونه به خونه مازندران-  مس رفسنجان- ساعت ۱۵-  ورزشگاه هفت تیر بابل

هفته هشتم - پنجشنبه ۲۵ مهر ۹۸

نفت اهواز- مس کرمان- ساعت ۱۵:۱۵-  ورزشگاه اختصاصی نفت اهواز
ذوب آهن اصفهان- پارس جنوبی جم - ساعت ۱۵-  ورزشگاه شفق اصفهان
شاهین شهرداری بوشهر- سپاهان اصفهان - ساعت ۱۵:۱۵-  ورزشگاه بهشتی بوشهر
نشاط ساری- فولاد خوزستان- ساعت ۱۵-  ورزشگاه شهداء ساری
نساجی مازندران- خونه به خونه مازندران- ساعت ۱۵-  ورزشگاه سیمرغ قائمشهر
مس رفسنجان - تراکتور سازی تبریز- ساعت ۱۵-  ورزشگاه شهداء رفسنجان

هفته نهم - چهارشنبه اول آبان ۹۸

مس کرمان- ذوب آهن اصفهان- ساعت ۱۴:۳۰-  ورزشگاه شهرداری کرمان
سپاهان اصفهان- نفت اهواز- ساعت ۱۴:۳۰-  ورزشگاه صفائیه صفائیه
پارس جنوبی جم-نشاط ساری - ساعت ۱۴:۳۰-  ورزشگاه شهداء جم
خونه به خونه مازندران- شاهین شهرداری بوشهر- ساعت ۱۴:۳۰-  ورزشگاه هفت تیر بابل
فولاد خوزستان- مس رفسنجان- ساعت ۱۵-  ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
تراکتور سازی تبریز- نساجی مازندران- ساعت ۱۴:۳۰-  ورزشگاه اختصاصی تبریز

هفته دهم - چهارشنبه ۸ آبان ۹۸

سپاهان اصفهان- مس کرمان- ساعت ۱۴:۳۰-  ورزشگاه صفائیه صفائیه
نشاط ساری- ذوب آهن اصفهان- ساعت ۱۴:۳۰-  ورزشگاه شهداء ساری
نفت اهواز- خونه به خونه مازندران- ساعت ۱۵-  ورزشگاه اختصاصی  اهواز
مس رفسنجان- پارس جنوبی جم- ساعت ۱۴:۳۰-  ورزشگاه شهداء رفسنجان
شاهین شهرداری بوشهر- تراکتور سازی تبریز- ساعت ۱۵-  ورزشگاه بهشتی بوشهر
نساجی مازندران -  فولاد خوزستان- ساعت ۱۴:۳۰-  ورزشگاه سیمرغ قائمشهر

هفته یازدهم - سه شنبه ۱۴ آبان ۹۸

مس کرمان- نشاط ساری- ساعت ۱۴:۱۵-  ورزشگاه شهرداری کرمان
خونه به خونه مازندران- سپاهان اصفهان- ساعت ۱۴:۱۵-  ورزشگاه هفت تیر بابل
ذوب آهن اصفهان- مس رفسنجان- ساعت ۱۴:۱۵-  ورزشگاه شفق اصفهان
تراکتور سازی تبریز- نفت اهواز- ساعت ۱۴:۱۵-  ورزشگاه اختصاصی تبریز
پارس جنوبی جم- نساجی مازندران- ساعت ۱۴:۳۰-  ورزشگاه شهداء جم
فولاد خوزستان -شاهین شهرداری بوشهر- ساعت ۱۵-  ورزشگاه اختصاصی اهواز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار