• کد خبر:۱۰۰۵۴۹
اسامی داوران هفته دوم مرحله اول لیگ دسته سوم مشخص شد.
به گزارش «دی اسپورت»؛ اسامی داوران هفته دوم مرحله اول لیگ دسته سوم مشخص شد.

اسامی داوران در این هفته از رقابت ها به شرح زیر است :

هفته دوم - شنبه ۲۳ شهریور ۹۸

نفت ایرانیان – آریان اندیشه تهران- ساعت ۱۶:۱۵- ورزشگاه آبرسانی تهرانسر

غلامرضا قلیچ خانی - آرمان خدمتگزار -شهریار جباری

مهاجر نوین مشهد – پیام انتظار آشخانه- ساعت ۱۶:۱۵- ورزشگاه تختی مشهد

محمد محمودی - احد طوسی - محمد حمیدی

دریای بابل– سرخپوشان قم- ساعت ۱۶:۱۵- ورزشگاه ۷ تیر بابل

حمیدرضا همیراد - محمد حیدری - امین عمویی

پیام سرخه سمنان – شهرداری فریدونکنار- ساعت ۱۶:۱۵- ورزشگاه ولایت سمنان

غلامرضا ادیبی - علی فغانی - رضا قالیبافان

دریای حربده محمود آباد – مقاومت نوین تهران- ساعت ۱۶:۱۵- ورزشگاه شهید بهشتی محمود آباد

افشین امیر آبادی - علی قزلی - حسن مجردی

شهید اورکی اسلامشهر – کاویان نقده - ساعت ۱۶:۱۵- ورزشگاه ۷۰۰۰ نفری اسلامشهر

احمد آخوندجانی - مصطفی خناری - حسن دامچی

ذوب و فلزات همدان – شاهین فرابرد زنجان- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه جوانان بهار

ادریس ظفری - ساسان مصری - مهدی مرادیانی

آبیدر سنندج – سولدوز نقده- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه ملک نیا سنندج

جواد بیگدلی - اصغر ملکی - کریم محبی

آریو نجم تهران – برق آرا البرز- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شهید صادقیپ اندیشه

محمود بهرامی - رسول بابایی - مهدی دوستی

آذراب اراک – کیمیای تهران- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه آذراب اراک

جواد نصرالهی - محمد راستی - رضا اسکندری

فرهنگ البرز – شهروند رامسر- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شریعتی کرج

حسین بوجاری - هادی ابراهیمی - محمدرضا حسینی

دماوند آمل – ستاره کاسپین بابل- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه اجوارکلا آمل

هادی صحرایی -علی فراهانی - علیرضا بختیاری

فرهنگ ایثار آستارا – نخبگان مهر اردبیل- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه وحدت آستارا

سیدرحیم حسینی - فرید شرفی - بهمن محمودی

محتشم تبریز – شهاب زنجان- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه مرزداران تبریز

امیر معصومی - افشین شهبازی - سعید دلیر

غفاری قزوین – شهدای ساری- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه ۱۵ خرداد تاکستان

میثم دستجردی - محمد اخلاقی - امین اسماعیل آزاد

طلائیه داران بوئین زهرا - سرخپوشان محمدزاده تبریز - ساعت ۱۶:۳۰ - مجموعه ورزشی امام علی (ع) بوئین زهرا

عباس خلیلی - محسن حکیم - حمیدرضا لشگری

کشکان رود پلدختر - کوثر مهران - ساعت ۱۶:۳۰ - تختی خرم آباد

میثم رفیعی - امید رفیعی - مسعود شیرانی

کشاورز بوکان - مکریان مهاباد - ساعت ۱۶:۳۰ - ورزشگاه وحدت بوکان

یاسر خانفام‌ - مرتضی باغبان - حسن یعقوبی

دانشگاه علوم پزشکی کرمان - فولاد هرمزگان - ساعت ۱۶:۳۰ - ورزشگاه شهرداری کرمان

امیر آرمند - میثم باهوش - مهدی اکبر زاده

آبی دلان بنه گز - عقاب شیراز - ساعت ۱۷ - ورزشگاه شهدای بنه گز

مهدی نبی زاده - فرزاد شیرمردی - هارون چوپان زاده

فولاد اصفهان - رضوانی اصفهان - ساعت ۱۶:۳۰ - ورزشگاه سیمان اصفهان

احسان رفیعی - سجاد ایرانپور - مرتضی رجال زاده

یکشنبه‌۲۴ شهریورماه

رز موکت بروجن - بویر احمد یاسوج - ساعت ۱۶ - استادیوم تختی بروجن

حمید طیب - حسین بهوندی - پیام نصیری

باهو دشتیاری چابهار - یزد لوله - ساعت ۱۶:۳۰ - ورزشگاه تختی چابهار

محسن اسدی - روح الله تیموری - احسان حسن زاده

هرماس فاتح تبریز - عقاب تهران - ساعت ۱۶:۳۰ - ورزشگاه مرزداران تبریز 

اسماعیل نیساری - مهران مصطفوی - سجاد عباسی

بهزیستی لرستان - استقلال نوین بندرماهشهر - ساعت ۱۶:۳۰ - ورزشگاه تختی خرم آباد

حمزه اسدی زاده - میثم احمدی - امید امیری

تامرادی کهگیلویه و بویراحمد - المپیک دورود - ساعت ۱۶:۳۰ - ورزشگاه آزادی دهدشت

حسن امیدی - رشید یردل - مسلم شاهقلیان

امید بتن نورآباد فارس - مقدسی کیش - ساعت ۱۶:۳۰ - ورزشگاه شهیدلشگری نورآباد

محمدجواد عبدالهی - امید شریفی مطلق - فرزاد ایمانی نژاد

خلیج فارس میناب - سپیددشت شهرضا - ساعت ۱۶:۴۵ - شهیدامینی میناب

احسان فرخی - محمد نجمی زاده - حامد رخشا

سپاهان خورموج - شهرداری منوجان - ساعت ۱۷ - ورزشگاه تختی خورموج

سعید کیانی - جمیل محمدنیا - مجتبی خواجه ای

افتخار شوشتر - پرسپولیس نوین دزفول - ساعت ۱۷ - ورزشگاه تختی شوشتر

حمیدرضا عبدالهی - صدرالله صفری - سجاد باباخانی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار