• کد خبر:۱۰۰۵۷۸
پس از خداحافظی از فوتبال؛
  • ۱۰:۲۶
  • ۲۲/شهريور/۱۳۹۸

فرهاد خیرخواه دستیار عاشوری شد (عکس)

فرهاد خیر خواه بازیکن سابق تیم های پرسپولیس و تراکتور به طور رسمی با دنیای بازیگری خداحافظی کرد.
به گزارش"دی اسپورت"، او که در سن 35 سالگی با گل های حساس خود یکی از ارکان صعود تیم خوشه طلایی به رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور بود با وجود اینکه در دوران آماده سازی یکی از بازیکنان حاضر در اردوی تیم خوشه طلایی بود رسما با فوتبال خداحافظی کرد و بنا به پیشنهاد محسن عاشوری به کادر فنی تیم خوشه طلایی پیوست.

سرخپوشان دلوار افزار، پرسپولیس، تراکتور، پاس همدان، شهرداری تبریز، نساجی مازندران، سیاه‌جامگان، شهرداری بندرعباس و خوشه طلایی تیم هایی هستند که این مهاجم اهل ساوه در آنها بازی کرده است و جالب اینکه در نهایت شرایط برای او به گونه ای رقم خورد که مربیگری را از تیم شهر خود استارت بزند. خوشه طلایی ساوه در چهار هفته ابتدایی رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور امتیازات خوبی را جمع کرده است و به نظر می رسد در اولین فصل حضور در لیگ یک می تواند حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.

دیگر دستیار محسن عاشوری در تیم خوشه طلایی، امید خورج بازیکن سابق تیم پاس همدان است. هم چنین فریبرز حناچی به عنوان مربی بدنساز و سعید عزیزیان به عنوان مربی دروازه بان ها در کادر فنی تیم خوشه طلایی حضور دارند.

فرهاد خیرخواه دستیار عاشوری شد (عکس)
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار