• کد خبر:۱۰۰۵۹۲
سرمربی سابق فجرسپاسی هدایت تیم فوتبال دسته دومی پرسپولیس گناوه را برعهده گرفت.
به گزارش"دی اسپورت"؛ علی اصغر کلانتری سرمربی سابق فجرسپاسی شیراز عصر امروز پس از حضور در بندرگناوه و مذاکره حضوری و چند ساعته با حجت الاسلام و المسلمین خدری نماینده مردم گناوه در مجلس شورای اسلامی و رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس بندرگناوه سرانجام به توافق نهایی رسید و هدایت این تیم را برعهده گرفت.

کلانتری در این خصوص در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت اظهار داشت : عصر امروز به دعوت حجت الاسلام خدری یکی از بزرگان بوشهر و گناوه که زحمات زیادی را برای این شهر مخصوصا در عرصه ورزش کشیده و می کشند و یکی از دوستان قدیمی بنده هم محسوب می شوند در گناوه حضور یافته و از امکانات این شهر بازدیدی را داشته و شرایط و وضعیت بازیکنان را جویا شدم که الحمد الله همه چیز خوب و شرایط مطلوب است.

کلانتری افزود : حاج آقا خدری از من کمک خواستند و من هم با توجه به ارتباط دوستانه ای که با ایشان داشتم توکل بر خدا گفتیم و برای خدمت و کمک به این تیم مسئولیت هدایت تیم را پذیرفتم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا قراردادش با پرسپولیس گناوه نهایی شده است گفت : ما به توافق نهایی رسیده ایم و من نیز پای کار هستم اما فعلا چیزی روی کاغذ آورده نشده است.

او بیان کرد : همه مردم گناوه این تیم را دوست دارند و تمام دلخوشی آنها این تیم است اگر این تیم در لیگ دو شرکت نمی کرد همه ناراحت می شدند و من نیز برای کمک و خدمت آماده ام تا تیم‌ را به موفقیت برسانیم.

سرمربی جدید پرسپولیس گناوه در پاسخ به این پرسش که هدف گذاری آنها در لیگ دو چه خواهد بود گفت : شروع لیگ نزدیک است و با کمبود زمان مواجه هستیم اما سعی می کنیم با کمک همه کار اساسی در این تیم انجام دهیم.

سرمربی سابق فجر در خصوص دربی شیراز نیز گفت : به نظر من دربی شیراز دربی خوب و تماشاگر پسند خواهد شد چرا که دو تیم فوتبال تهاجمی را ارائه می دهند و به همین دلیل نمی توان گفت دربی محتاطانه ای را شاهد خواهیم بود .

کلانتری در خصوص تیم فجر و آیا این تیم در پایان فصل به لیگ یک صعود خواهد کرد یا خیر گفت : آرزو می کنم روز به روز پیشرفت کرده و موفق باشند و در پایان به لیگ برتر نیز صعود کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار