• کد خبر:۱۰۰۵۹۳
سرمربی سابق شاهین شهرداری بوشهر می گوید که عاملان جدایی اش از این تیم جو منفی به راه انداخته اند تا وی را مقابل مردم بوشهر قرار دهند.
به گزارش"دی اسپورت"؛ از روز گذشته برخی از کانال های منتسب به باشگاه شاهین شهرداری بوشهر خبری در خصوص محکومیت محمود فکری، سرمربی فصل گذشته این تیم در خصوص شکایت برای دریافت مطالباتش را منتشر کردند. به همین دلیل با این مربی تماس گرفتیم تا صحت و سقم این موضوع را از زبان وی جویا شویم.


از روز گذشته خبری در خصوص رد شکایت شما علیه باشگاه شاهین بوشهر در خصوص دریافت مطالبات تان در فضای مجازی منتشر شد، چنین چیزی صحت دارد؟

من هم دیده ام ولی تا این لحظه چنین حکمی به دست من نرسیده است در واقع فکر می کنم چنین خبری با اهدافی از پیش طراحی شده منتشر شده و اصلا کمیته انضباطی و تعیین وضعیت چنین حکمی صادر نخواهد کرد.

بیشتر توضیح می دهید.

خب متاسفانه باشگاه شاهین در دو هفته ابتدایی لیگ نتایج خوبی کسب نکرده و فکر می کنم همین موضوع موجب شده تا کسانی که موجب جدایی من از شاهین شده بودند، گمان کنند که شاید من دوباره به بوشهر بازگردم، به همین دلیل به خیال خودشان با اینکار خواستند علیه من جو منفی راه بیاندازند بلکه با بیان دوباره اتفاقات گذشته مثلا من را مقابل مردم و هواداران قرار داده و من را بد جلوه دهند.

گویا پستی هم در این رابطه منتشر کرده اید.

خب ببینید بعضی ها فکر می کنند که هر کاری بخواهند می توانند انجام دهند. به نظر شما کمیته انضباطی برای مربی که ۲۱ هفته در گرمای طاقت فرسای بوشهر کار کرده و حق و حقوق خود را دریافت نکرده، چنین حکمی صادر می کند؟

شما تا زمان استعفا چند درصد از مبلغ قراردادتان را دریافت کرده بودید.

من تا پایان هفته بیست و یکم تنها ۶ درصد از مبلغ قراردادم را گرفته بودم. اصلا یک سوال دارم، همین حالا مگر مدیران باشگاه شاهین مصاحبه نکردند که ۳۰ درصد از مبلغ قرارداد کادرفنی فعلی این تیم را پرداخت کرده اند؟ آن هم در حالی که تازه دو هفته از لیگ گذشته است. فقط من نباید پولم را می گرفتم؟ من در قراردادم ذکر شده بود که باید ۳۰ درصد از مبلغ قراردادم را پیش از آغاز فصل می گرفتم و تا نیم فصل هم باید پرداختی ام را به ۶۵ درصد می رساندند. به نظر شما اگر مبلغ قرارداد مربیان و بازیکنان پرداخت می شد، من تیمی که در صدر جدول حضور داشت را ول می کردم و می رفتم؟ نه چرا باید چنین کاری انجام دهم! همین حالا مدیران باشگاه آلومینیوم ۲۷ تا ۳۰ درصد قراردادها را پرداخت کرده اند، خب چه دلیلی دارد که من این تیم را ول کنم و بروم؟

تا جایی که یادمان هست، پیش از ترک تیم هم چندبار طی مصاحبه گفته بودید که امکان ادامه همکاری با باشگاه شاهین مهیا نیست.

بله دقیقا، جدا از اینکه طی مصاحبه اعلام کردم، به مدیران باشگاه هم گفته بودم که با این شرایط نمی توان کار کرد. اصلا روزی که استعفا دادم و به تمرین نرفتم، سرپرست تیم به مدیرعامل وقت این موضوع را گفت که امکان دارد فکری تیم را ترک کند، چرا حتی یک تماس نگرفتند تا ببینند چرا در تمرین حاضر نشدم؟ حالا می آیند جوری مطلب می نویسند که گویی می خواهم از آنها پول زور بگیرم، در حالی که قرارداد بین ما طوری تنظیم شده بود که اگر در زمان مشخص مبلغ قراردادمان پرداخت نشود، باشگاه باید درصدی جریمه به قراردادم اضافه می کرد.

این هفته هم که باید برابر استقلال خوزستان به میدان بروید.

بله خب استقلال هم تیمی است که تازه به لیگ پایین تر سقوط کرده و شرایط خاصی دارد که تیم ما نه تنها در این مسابقه بلکه باید در تمام مسابقات با قدرت حاضر شود تا به هدف خود دست یابد.

حرف پایانی.

از همه هواداران و فوتبالدوستان اراکی تقاضا دارم در بازی برابر استقلال خوزستان مارا تنها نگذارند تا با روحیه ای مضاعف به مصاف حریف برویم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار