• کد خبر:۱۰۰۶۶۰
سرمربی تیم سپاهان گفت: در مورد بازی خوشحالم که گل نخوردیم در نیمه دوم گلر ما بیکارترین بازیکن بود.
به گزارش"دی اسپورت"، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پس از دیدار مقابل فولاد خوزستان گفت: عرض تشکر از پیشکسوتان با معرفت که دیشب محبت کردند و به ما سر زدند. من اهواز را خانه خودم می دانم. شروع مربیگری من از همینجا بود. امیدوارم استقلال اهواز به لیگ برتر برگردد. خاطرات خیلی خوبی از این تیم دارم با اینکه پول نبود. برادران شفیع زاده آمدند خدمت کردند و رفتند به هر دلیلی. این تشکر را باید انجام می دادم.

قلعه‌نویی در ادامه گفت: در مورد بازی خوشحالم که گل نخوردیم در نیمه دوم گلر ما بیکارترین بازیکن بود. حتی در یک صحنه توپ به بازیکن ما خورد و از گل بیرون آمد. ما چند کرنر و کاشته داشتیم. البته فولاد هم تیم خوب و ریشه‌‌داری است که دو قهرمانی در کارنامه‌اش دارد اما لیاقت ما برد بود. از داوری تشکر می‌کنم چون گفته‌اند در مورد داوری صحبت نکنید به جز یکی دو صحنه داوری خوب بود. ما در مورد داوری صحبت نمی‌کنیم ممکن است دستور موقت بدهند و این دستور موقت  را هم دیدیم.

وی در مورد شرایط تیمش گفت: تا قبل از این بازی ما هجومی‌ترین و مالک‌ترین تیم بودیم. از تیمم خیلی راضی هستم. بازیکنانی که به تیم ما اضافه شدند خیلی کمک می‌کنند. نگرش ما این بود که تیم را هجومی‌تر کنیم یکی از بدشانسی‌های ما این است که در سرما به تبریز می‌رویم و در گرما در اهواز و بوشهر بازی می‌کنیم. ما یک بازیکن خوب به نام سپاهان داریم و از بازیکنانم چه آنهایی که تازه آمدند و چه آنهایی در تیم بودند راضی هستم.

سرمربی سپاهان در مورد تیم فولاد گفت: اجازه بدهیم در مورد فولاد صحبت نکنم مربی این تیم می‌آید و خودش صحبت می‌کند من در مورد تیم خودم صحبت می‌کنم. در نیمه دوم فوتبال بسیار خوبی ارائه کردیم اما باید خیلی حرکت رو به جلو داشته باشیم. وینگرهای ما در خیلی از مواقع می‌توانستند یک در مقابل یک را را رد کنند اما این کار را نکردند. هنوز به ایده‌آل‌های‌مان نرسیدیم اما این را بگویم اینجور تیم‌ها که در خانه خودشان بسته بازی می‌کنند و هدف اول‌شان گل نخوردن است کار را برای ما سخـت‌تر می‌کند. چون ما یک تیم تهاجمی هستیم در این بازی چندین موقعیت خوبی داشتیم و در نیمه دوم دروازه‌بان ما بی‌کارترین بازیکن بود. فکر می‌کنم اگر در نیمه دوم نیازمند نبود هم اتفاقی نمی‌افتاد و البته جواد نکونام سرمربی جوانی است که نیاز به زمان دارد تا افکار تاکتیکی خودش را در تیم پیاده کند.

قلعه‌نویی در مورد اینکه به نظر می‌رسد تیمش فقط با پاس‌های بلند بازی می‌کند، گفت: اصلاً اینطور نبود در یک صحنه امید نورافکن با پای راستش شوت زد و توپ از کنار تیرک رد شد آیا این هم ارسال بود؟ شما آمار را ببنید. فکر می‌کنم ما نزدیک به 500 پاس دادیم. اگر وینگرهای ما درست ارسال می‌کردند به گل هم می‌رسیدیم. چندین خطا پشت محوطه حریف داشتیم که با بازی ترکیبی به دست آمد. تیم ما همه نوع بازی می‌کند، در هوا قوی هستیم، در گردش توپ هم عملکرد خوبی داریم اگر وینگرهای ما خوب ارسال کنند به ایده‌آل‌مان می‌رسیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا در پایان بازی با مهدی هاشمی‌نسب جروبحث داشت، گفت:‌ خیر، مشکلی نبود. او همیشه به ما محبت دارد. 

قلعه‌نویی در مورد قول قهرمانی سپاهان گفت:‌هیچ مربی نمی‌تواند بگوید تیم را قهرمان می‌کنیم اما سپاهان تحت هر شرایطی کاندید قهرمانی است امسال هم با این آمار جزو تیم‌های خوب هستیم. این را هم بگویم که هر تیمی جلوی ما بازی می‌کند دروازه‌بانش در تیم منتخب هفته قرار می‌گیرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار