• کد خبر:۱۰۰۶۶۴
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: هجمه‌های زیادی علیه بیرانوند ایجاد می‌شود و این منصفانه نیست.
به گزارش"دی اسپورت"، محمد حسن انصاری فرد در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت : علیرضا بیرانوند با هجمه ها و کم لطفی‌های زیادی مواجه است. او یکی از برترین های فوتبال آسیا است و متاسفانه به جای حمایت از او شاهد برخوردها، هجمه ها و کم لطفی های زیادی علیه این بازیکن از هر سو هستیم. علیرضا بیرانوند خصوصیات اخلاقی خاص خود را دارد اما هنوز اصالت خود را حفظ کرده و همچون لرستانی‌های عزیز پیچیدگی ندارد و رک و راست و صادق است.

وی افزود: اینجا باید بگویم گلر برتر آسیا و برترین بازیکن لیگ مطالبات زیادی هم از پرسپولیس دارد اما صبورانه رفتار کرده و شرایط باشگاه را درک کرده طوری که حتی هیچ رسانه‌ای از  طلب قابل توجه او و چک  نقد نشده باشگاه اطلاع ندارد. طی دو هفته اخیر هم متاسفانه انواع هجمه‌ها علیه بیرانوند را شاهد بودیم و در گذشته هم همین جو علیه او  حاکم بوده . متاسفانه اخیرا بسیاری افراد درباره بیرانوند صحبت کردند که اصلا از باشگاه تراکتور هم نبودند  اما هیچ برخوردی با آنها که قصد سنگین کردن جو علیه بیرانوند را داشته اند نشد و این منصفانه نیست که از هر سو علیه گلر پرسپولیس جوسازی شود.

انصاری فرد عنوان کرد: فراموش نکنیم او سرمایه ملی است و متاسفانه ما فارغ از بحث رنگ ‌ها  در تحت فشار گذاشتن سرمایه ها استعداد به خرج می‌دهیم و امروز رفتاری با بیرانوند داریم که قبلا با  دیگر عزیزان داشته ایم . من ایمان دارم که بیرانوند  اهل دروغ و تظاهر  نیست. او تاکید دارد قصد بی احترامی نداشته و حتی در گفت و گوی خصوصی با ما هم روی این مساله تاکید داشته  و حسب همین حتی گفته اگر  طرفداران تراکتور تصور می کنند من به آنها بی احترامی کرده ام عذرخواهی می کنم. صادقانه تر  از این؟ کاش مسئولان در نظر باشند که آن روز چه فضای سنگینی علیه او ایجاد شد  اما با این  وجود هم تلاش می کند مانع از متشنج شدن فضای فوتبال شود و پاسخ اظهار نظر های مداخله جویانه خیلی ها را هم نه او  داده و نه ما. در غیر اینصورت آیا سنگ روی سنگ بند می شد؟

انصاری فرد گفت :بیرانوند در اردوی تیم ملی بود و باید از او حمایت می شد اما  به رغم توهین‌های گسترده و هجمه هایی که همین روزها علیه او شکل گرفت لام تا کام حرف نزد در حالی که می‌دیدیم برخی افراد از دیگر تیم ها در باره او  اظهار نظر می کردند که از باشگاه تراکتور هم نبودند. حتی آقای زنوزی مالک باشگاه تراکتور هم  علیه بیرانوند اظهارنظری داشتند که حقیقتا  شایسته بیرانوند نبود اما این بازیکن به رغم ناراحتی و گلایه هایش پاسخی نداد تا جو فوتبال متشنج نشود. الان هم با بیرانوند و در کنار او هستم و از او خواستم امورات را به باشگاه سپرده و واکنشی نداشته  باشد.

انصاری فرد گفت : فارغ از این حکم و بطور کلی این همه هجمه و کم لطفی  و فشار علیه بیرانوند صحیح نیست. درست است که او برترین گلر آسیا است و اصلا حق مسلم او عنوان مرد سال آسیا بوده و در لابی ها از بین رفته اما بیرانوند یک انسان است و آدم آهنی نیست و به این همه هجمه علیه یک ورزشکار که مایه افتخار بوده صحیح نیست. بهتر است پای درد درد دلهای  بیرانوند هم بنشینید تا بدانید چه می‌گویم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار