• کد خبر:۱۰۰۷۱۴
در گفتگویی اختصاصی با دی اسپورت
  • ۱۳:۲۰
  • ۲۵/شهريور/۱۳۹۸

افلاکی : خانم گلی اولویت من نیست / روند خوب سایپا ادامه خواهد داشت

مهاجم سایپا : مهمترین هدفم در لیگ امسال موفقیت تیم سایپا است و به خانم گلی لیگ فکر نمی کنم.

افلاکی : خانم گلی اولویت من نیست / روند خوب سایپا ادامه خواهد داشت

به " گزارش دی اسپورت " ، تیم فوتبال سایپا شروع طوفانی در لیگ برتر فوتسال بانوان کشور را آغاز کرده و با یک بازی کمتر و هم امتیاز با تیم مس رفسنجان و با تفاضل گل در جایگاه دوم در پایان هفته پنجم قرار دارد.


اما در این بین نباید از درخشش شهین افلاکی غافل شد که با 9 گل زده صدرنشین این رقابت هاست و تلاش خواهد کرد تا علاوه بر قهرمانی تیمش در صدد کسب خانم گلی این رقابت ها نیز باشد که این بازیکن در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار ما اظهاراتش را در خصوص مسائل تیم فوتسال سایپا بیان کرد .


افلاکی ضمن تأکید بر سخت بودن حریفان سایپا در شروع رقابت ها اذعان داشت : ما در سه بازی اول به مصاف حریفان سرسخت و مدعی لیگ رفتیم ولی با نمایش خوب بازیکنان تیم و با استفاده از نقاط ضعف تیمها موفق شدیم نتایج خوبی کسب کنیم.


بازیکن تیم فوتسال سایپا در خصوص صدرنشینی در جدول گلزنان هم افزود : حضور در این جایگاه را مدیون زحمات همبازیهای تیم هستم که به خوبی در زمین مرا تغذیه کردند و قطعاً من نمی توانستم به تنهایی 9 گل به ثمر برسانم.


وی با اظهار امیدواری در خصوص روند تیمش در ادامه رقاب ها هم اظهار داشت : با درایتی که از کادر فنی تیم سراغ داریم با برنامه جلو خواهیم رفت و همین روند را نیز ادامه خواهیم داد.


شهین افلاکی در خصوص نگاهش به کسب خانم گلی لیگ در پایان فصل نیز بیان داشت : اولویتم کسب این مقام نیست و بیشتر در فکر موفقیت تیم و پیروزی در هر بازی هستم.


افلاکی با بیان اینکه هیچ حریفی در لیگ آسان نخواهد بود در خصوص جدی ترین تیم در راه قهرمانی اضافه کرد : سر سخت ترین رقیب خودمان هستیم و معتقد هستم اگر بتوانیم خوب کار کنیم و تاکتیک های کادر فنی را در زمین مسابقه پیاده کنیم قطعاً در پایان فصل موفق خواهیم شد.


ایشان در خصوص حریف بعدی تیمش در هفته ششم لیگ نیز اظهار داشت : ستارگان ورامین به تازگی به لیگ برتر صعود کرده و متأسفانه شناختی از این حریف نداریم ولی چند بازیکن این تیم را می شناسیم و تا اینجای لیگ نیز نتایج خوبی کسب کرده و بنابراین بازی سختی پیش رو خواهیم داشت .


افلاکی : خانم گلی اولویت من نیست / روند خوب سایپا ادامه خواهد داشت

افلاکی با تمجید از کادر فنی تیمش هم اضافه کرد : من اولین بار است با نیلوفر اردلان کار می کنم ولی ایشان مربی با دانش و آینده داری هستند و ضمن اینکه ما در مجموع کادر فنی خیلی خوب و حرفه ای را در اختیار داریم .


شهین افلاکی در پایان صحبت هایش از مسئولین باشگاه سایپا به عنوان نمونه خوب مدیریت حرفه ای در ورزش یاد کرد و در این خصوص به خبرنگار ما گفت : مدیران باشگاه حمایت های خوبی از ورزش بانوان و تیم فوتسال ما دارند و تا اینجای کار به خوبی به وعده های خود عمل کرده اند و جا دارد از آنها تشکر کنم و به معنی واقعی الگویی خوبی در باشگاه داری هستند.


گفتگو : محمد زائری


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار