• کد خبر:۱۰۰۷۳۷
لیگ دسته دوم از روز چهارشنبه هفته جاری آغاز می شود و شهدای بابلسر باید در اولین دیدار در گچساران به مصاف نفت وگاز برود. به همین دلیل با یوسف فضلی، مربی این تیم تماس گرفتیم تا آخرین شرایط را از زبان وی جویا شویم.
به گزارش"دی اسپورت"؛ یوسف فضلی، در مورد روند آماده سازی تیم به خبرنگار دی اسپورت گفت: پس از صحبت مدیران باشگاه با آقا صابر، تمرینات ما از حدود دو ماه پیش شروع شد و در این مدت یک اردو ۱۰ روزه را برگزار کردیم و در این اردو به خواسته های خودمان دست پیدا کنیم. زیرا همانطور که می دانید به دلیل فرسایشی بودن لیگ هرچه تمرینات پیش فصل و بدنسازی بهتری برگزار کنی در لیگ مزد آن را می گیرید و به همین ترتیب با جذب مهره های مدنظرمان آماده مسابقات شدیم.

فضلی در مورد قرعه تیم شهدای بابلسر گفت: تیم ما با قرعه سختی مواجه شد و اکثر تیم های مدعی صعود به لیگ یک در این گروه قرار گرفتند ولی به نظر من تیمی که به دنبال صعود است نباید به این مباحث توجه کند.


وی در مورد انجام دیدارهای تدارکاتی پیش فصل گفت: پس از آماده سازی تیم، بازی های تدارکاتی بسیار خوبی با تیم های لیگ برتری و لیگ یکی انجام دادیم و توانستیم تقریبا ساختار تیمی خودمان نزدیک شویم. در این بازی ها آقای میرقربانی نکات فنی که می دید را به بازیکنان گوشزد می کرد و فکر می کنم با قابلیت بازیکنان مان در این فصل حرف های زیادی برای گفتن خواهیم داشت.

مربی شهدای بابلسر در پایان گفت : من در سه سال اخیر افتخار این را داشتم که مورد اعتماد آقا صابر قرار بگیرم و امیدوارم امسال راهی که سه فصل پیش با صعود از لیگ سه به لیگ دو در بابلسر شروع شد، امسال با صعود به لیگ آزادگان ختم شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار