• کد خبر:۱۰۰۷۴۴
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: اگر اشتباه نمی‌کردیم، پرسپولیس به ما گل نمی‌زد.
به گزارش"دی اسپورت"، دراگان اسکوچیچ  پس از شکست یک بر صفر مقابل پرسپولیس در نشست خبری اظهار داشت: قطعا خوشحال نیستم از این نتیجه، خیلی عالی بازی را کنترل کردیم.

*اگر آن اشتباه را نمی‌کردیم، پرسپولیس به ما گل نمی‌زد

وی ادامه داد: تاکتیک خوبی انتخاب کردیم. با توجه به آنالیزی که از پرسپولیس داشتیم اگر آن اشتباه در تیم ما صورت نمی گرفت پرسپولیس به ما گل نمی زد و ممکن بود کنتر ل بازی را هم از دست می دادند.

* در حمله خجالتی بودیم

وی افزود: یک مهاجم را بیرون گذاشته بودم و بعد از گل حریف من 2 مهاجم را به میدان آوردم . از نظر تاکتیکی خیلی خوب بودیم. آن چیزی که از بازیکنان می خواستم که باور بیشتری داشته باشند. در حمله خیلی خجالتی بودیم و باید جرات بیشتری داشته باشیم در حملات.

* بازیکنانم مقابل خودشان بازی کردند تا پرسپولیس

سرمربی نفت آبادان در مورد ضربات اضافه بازیکنانش به توپ گفت: با توجه به بازی قبلی که یک گل خوردیم، این بار ریسک کردیم. بازیکنان ما بیشتر مقابل خودشان بازی می کردند تا بازیکنان پرپسولیس، حریف بازیکنان خوبی داشت و امتیاز خوبی گرفت.در خط هافبک و حمله گاهی ممکن است شانس را از دست بدهید. به پرسپولیس تبریک می گویم و ما از این باخت هم ناامید شدم.

* برخی تیم‌های لیگ یکی قابل احترام هستند

اسکوچیچ درمورد بازی با قشقایی شیراز گفت: همیشه توجه ام به بازی آینده است. باید با یک تیم بازی می کردم فرقی نمی کرد چه حریفی باشد. برخی تیم های لیگ یکی قابل احترام هستند

برگزاری قرعه کشی مرحله چهارم جام حذفی/ گل‌ریحان میزبان استقلال و ماشین‌سازی هم میزبان پرسپولیس شد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار