• کد خبر:۱۰۰۷۶۱
به گزارش"دی اسپورت"؛ دور اول مسابقات قهرمانی مردان آسیا به میزبانی تهران با انجام ۲۴ بازی به پایان رسید اما این دیدارها با حواشی عجیبی برای تماشاگران همراه بود و آنها به هیچ وجه از نحوه ورود به سالن برگزاری مسابقات راضی نبودند.

دیدارهای دور اول در دو سالن فدراسیون و سالن دوازده هزار نفری آزادی برگزار شد. در حالی که برگزاری مسابقات در تهران فرصت خوبی برای تماشاگران بود تا از تماشای مسابقات بین المللی والیبال لذت ببرند حراست مجموعه ورزشی آزادی هر سه روز به سختی تماشاگران ایرانی را به ورزشگاه راه دادند و اعتقاد داشتند بازی تیم های دیگر غیر از ایران فقط متعلق به تماشاگران خارجی است!!

با وجود فروش بلیط برای تمام بازی های سالن دوازده هزار نفری، روز سوم به دلیل عدم حضور مسئول کنترل بلیط تماشاگران حدود نیم ساعت در انتظار ورود به سالن منتظر ماندند این درحالی بود که یگان ویژه مستقر و آماده کنترل ورود تماشاگران بود.

با توجه به شرایط پیش آمده و سخت گیری های بسیار استقبال چندان خوبی از بازی ها نشد و به جز بازی های ایران تماشاگران کمی از تماشای سایر دیدارها استقبال کردند.

به دلیل دیر باز شدن پارکینگ های سالن دوازده هزار نفری تماشاگرانی که برای بازی های صبح به ورزشگاه مراجعه می کردند ناچار بودند ماشین را بیرون ورزشگاه پارک کنند و مسیر زیادی را تا سالن پیاده روی کنند هر چند در سالن فدراسیون نظم خوبی برقرار بود و پارکینیگی چسبیده به سالن در اختیار تماشاگران قرار گرفته بود. 

به جز تیم های ژاپن، هنگ کنگ، چین، تایلند و کره جنوبی بازی سایر تیم های خارجی تماشاگر خارجی نداشت.

اکثر بازی ها پوشش زنده تلویزیونی داشت و از شبکه های خارجی پخش شد.

استقبال خبرنگاران نیز از این دیدارها بسیار کم بود و به جز بازی های ایران یک یا دو خبرنگار در جایگاه حضور داشتند. در بازی های ایران نیز نیمی از جایگاه خبرنگاران پر شد.

جایگاه بانوان روز بازی با استرالیا برخلاف روزهای پیشین کاملا پر شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار