• کد خبر:۱۰۰۷۶۵
برنامه هفته چهارم تا هفتم لیگ دسته سه فصل ۹۹-۹۸ اعلام شد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته چهارم - چهارشنبه ۳ مهر ۹۸

شهدای ساری- سرخپوشان قم- ساعت۱۵- ورزشگاه شهدای  ساری
پیام سرخه سمنان- استیل البرز آق قلا- ساعت۱۵- ورزشگاه ولایت سمنان
غفاری قزوین - مقاومت نوین تهران- ساعت۱۵- ورزشگاه ۱۵ خرداد تاکستان
نفت ایرانیان- پیام انتظارآشخانه- ساعت۱۵- ورزشگاه آبرسانی تهرانسر
دریای بابل –  آریان اندیشه تهران- ساعت۱۵- ورزشگاه ۷ تیر بابل
دریای حربده محمود آباد - شهرداری فریدونکنار- ساعت۱۵- ورزشگاه شهید بهشتی محمود آباد
شاهین فرابرد زنجان- برق آرا البرز- ساعت۱۵- ورزشگاه ۱۵ خرداد زنجان
آذراب اراک- شهرداری مریانج همدان- ساعت۱۵- ورزشگاه آذراب اراک
ذوب و فلزات همدان - شهروند رامسر- ساعت۱۵- ورزشگاه ملت همدان
دانشگاه علوم پزشکی کرمان- رضوانی اصفهان- ساعت۱۵- ورزشگاه شهرداری کرمان
آریو نجم تهران - ستاره کاسپین بابل- ساعت۱۵- ورزشگاه شهید صادقی اندیشه
فرهنگ البرز – کیمیای تهران- ساعت۱۵- ورزشگاه شریعتی کرج
نخبگان مهر اردبیل-عقاب تهران - ساعت۱۵- ورزشگاه علی دایی اردبیل
طلایه داران قزوین – شاهین کوثر اردبیل- ساعت۱۵- ورزشگاه امام علی علیه السلام بوئین زهرا
آبی دلان بنه گز بوشهر- استقلال ماهشهر- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه شهداء بنه گز
کشاورز بوکان-شهاب زنجان- ساعت۱۵- ورزشگاه وحدت بوکان 
شهید اورکی اسلامشهر – سرخپوشان محمدزاده تبریز- ساعت۱۵- ورزشگاه ۷۰۰۰ نفری اسلامشهر

پنجشنبه ۴ مهر ۹۸

دماوند آمل- سولدوز نقده- ساعت۱۵- ورزشگاه اجوکلا آمل
عقاب شیراز-المپیک دورود - ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه نیروی هوایی اهواز
رز موکت بروجن- شاهین بندر عامری- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه تختی بروجن
فرهنگ ایثار آستارا- کاویان نقده - ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه وحدت آستارا
هرماس فاتح تبریز- مکریان مهاباد- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه مرزداران تبریز
تامرادی کهکیلویه- پرسپولیس دزفول- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه آزادی دهدشت
بهزیستی لرستان –بویراحمد یاسوج- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه تختی خرم آباد
مقدسی کیش-فولاد  هرمزگان- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه المپیک کیش
فولاد اصفهان- یزد لوله- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه کارخانه سیمان اصفهان
امید بتن نورآباد فارس-سپید دشت شهرضا- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه شهید لشگری نور آباد
سپاهان خورموج-۰۴ بیرجند- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه تختی خورموج
افتخار شوشتر- کوثر مهران ایلام- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه تختی شوشتر
خلیج فارس میناب- شهرداری منوجان کرمان- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه شهید امینی میناب

هفته پنجم - چهارشنبه ۱۰ مهر ۹۸

مهاجر نوین مشهد- پیام سرخه سمنان- ساعت ۱۵- ورزشگاه تختی مشهد
مقاومت نوین تهران- شهدای ساری- ساعت ۱۵- ورزشگاه تهران
استیل البرز آق قلا- نفت ایرانیان- ساعت ۱۵- ورزشگاه آزادی گرگان
آریان اندیشه تهران- غفاری قزوین- ساعت ۱۵- ورزشگاه شهید صادقی اندیشه
پیام انتظارآشخانه- دریای حربده محمود آباد- ساعت ۱۵- ورزشگاه ۱۹ مهر بجنورد
شهرداری فریدونکنار- دریای بابل- ساعت ۱۵- ورزشگاه آزادی فریدونکنار
آبیدر سنندج- آذراب اراک- ساعت ۱۵- ورزشگاه ملک نیا سنندج
شهروند رامسر- شاهین فرابرد زنجان- ساعت ۱۵- ورزشگاه کتالم رامسر
شهرداری مریانج همدان- دماوند آمل- ساعت ۱۵- ورزشگاه شهید حاجی بابایی مریانج
ستاره کاسپین بابل- ذوب و فلزات همدان- ساعت ۱۵- ورزشگاه ۷ تیر بابل
سولدوز نقده - فرهنگ البرز- ساعت ۱۵- ورزشگاه تختی نقده
کیمیای تهران – آریو نجم تهران- ساعت ۱۵- ورزشگاه عطرسیب باقرشهر
آذرکوثر تبریز- طلایه داران قزوین- ساعت ۱۵- ورزشگاه مرزداران تبریز
شهاب زنجان- شهید اورکی اسلامشهر- ساعت ۱۵- ورزشگاه ۱۵ خرداد زنجان
شاهین کوثر اردبیل- کشاورز بوکا- ساعت ۱۵- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
مکریان مهاباد- فرهنگ ایثار آستارا- ساعت ۱۵- ورزشگاه  آزادی مهاباد

پنجشنبه یازده مهر ۹۸

کاویان نقده- نخبگان مهر اردبیل- ساعت ۱۵- ورزشگاه  تختی نقده
سرخپوشان محمدزاده تبریز- هرماس فاتح تبریز- ساعت ۱۵- ورزشگاه  پارک صنعت تبریز
کشکان رود پلدختر– رز موکت بروجن- ساعت ۱۵- ورزشگاه   تختی خرم آباد
شهرداری منوجان کرمان - دانشگاه علوم پزشکی کرمان- ساعت ۱۵- ورزشگاه   شهرداری منوجان
یزد لوله - خلیج فارس میناب- ساعت ۱۵- ورزشگاه  شهید نصیری یزد
رضوانی اصفهان- امید بتن نورآباد فارس- ساعت ۱۵- ورزشگاه  آرارات اصفهان
۰۴ بیرجند- فولاد اصفهان- ساعت ۱۵- ورزشگاه  آزادی بیرجند
بویراحمد یاسوج – تامرادی کهکیلویه - ساعت ۱۵- ورزشگاه  تختی یاسوج
باهو دشتیاری چابهار- سپاهان خورموج- ساعت ۱۵- ورزشگاه  تختی چابهار
سپید دشت شهرضا - مقدسی کیش- ساعت ۱۵- ورزشگاه  تختی شهرضا
کوثر مهران ایلام - بهزیستی لرستان- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه  عدالت ایلام
پرسپولیس دزفول- آبی دلان بنه گز بوشهر- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه  متعاقبا اعلام میگردد
شاهین بندر عامری- افتخار شوشتر- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه  شهداء اهرم

جمعه ۱۲ مهر ۹۸

استقلال ماهشهر- عقاب شیراز- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه  شهداء ماهشهر

هفته ششم - دوشنبه ۱۵ مهر ۹۸

سرخپوشان قم -  مقاومت نوین تهران- ساعت ۱۵- ورزشگاه  شهید حیدریان قم
نفت ایرانیان – مهاجر نوین مشهد- ساعت ۱۵- ورزشگاه  آبرسانی تهرانسر
شهدای ساری -  آریان اندیشه تهران- ساعت ۱۵- ورزشگاه  شهدای ساری
دریای حربده محمود آباد -  استیل البرز آق قلا- ساعت ۱۵- ورزشگاه  شهید بهشتی محمود آباد
غفاری قزوین –   شهرداری فریدونکنار- ساعت ۱۵- ورزشگاه  ۱۵ خرداد تاکستان
دریای بابل -  پیام انتظارآشخانه - ساعت ۱۵- ورزشگاه   ۷ تیر بابل
برق آرا البرز -  شهروند رامسر- ساعت ۱۵- ورزشگاه  شریعتی کرج
دماوند آمل –آبیدر سنندج - ساعت ۱۵- ورزشگاه  اجوکلا آمل
شاهین فرابرد زنجان -   ستاره کاسپین بابل- ساعت ۱۵- ورزشگاه  ۱۵ خرداد زنجان
هرماس فاتح تبریز –  شهاب زنجان- ساعت ۱۵- ورزشگاه  مرزداران تبریز
ذوب و فلزات همدان -  کیمیای تهران- ساعت ۱۵- ورزشگاه  ملت همدان
آریو نجم تهران –  سولدوز نقده- ساعت ۱۵- ورزشگاه   شهید صادقی اندیشه
عقاب تهران - کاویان نقده - ساعت ۱۵- ورزشگاه  دوشان تپه تهران
کشاورز بوکان – آذر کوثر تبریز- ساعت ۱۵- ورزشگاه  وحدت بوکان 
نخبگان مهر اردبیل -  مکریان مهاباد- ساعت ۱۵- ورزشگاه  علی دایی اردبیل
شهید اورکی اسلامشهر - شاهین کوثر اردبیل- ساعت ۱۵- ورزشگاه  ۷۰۰۰ نفری اسلامشهر
فرهنگ ایثار آستارا -  سرخپوشان محمدزاده تبریز- ساعت ۱۵- ورزشگاه   وحدت آستارا

سه شنبه ۱۶ مهر ۹۸

فرهنگ البرز -  شهرداری مریانج همدان- ساعت ۱۵- ورزشگاه شریعتی کرج
امید بتن نورآباد فارس -  شهرداری منوجان کرمان- ساعت ۱۵- ورزشگاه شهید لشگری نور آباد
مقدسی کیش - رضوانی اصفهان- ساعت ۱۵- ورزشگاه المپیک کیش
دانشگاه علوم پزشکی کرمان -  یزد لوله- ساعت ۱۵- ورزشگاه شهرداری کرمان
فولاد اصفهان - باهو دشتیاری چابهار- ساعت ۱۵- ورزشگاه کارخانه سیمان اصفهان
خلیج فارس میناب - ۰۴ بیرجند- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه شهید امینی میناب
تامرادی کهکیلویه – کوثر مهران ایلام - ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه آزادی دهدشت
فولاد  هرمزگان - سپید دشت شهرضا- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه تختی بندرعباس
بهزیستی لرستان -  شاهین بندر عامری- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه تختی خرم آباد
افتخار شوشتر – کشکان رود پلدختر- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه تختی شوشتر
آبی دلان بنه گز بوشهر -  بویراحمد یاسوج- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه شهداء بنه گز

چهارشنبه ۱۷ مهر ۹۸

المپیک دورود -  استقلال ماهشهر- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه تختی دورود
عقاب شیراز -  پرسپولیس دزفول- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه نیروی هوایی شیراز

هفته هفتم - یکشنبه ۲۱ مهر ۹۸

پیام انتظارآشخانه -  غفاری قزوین- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه ۱۹ مهر بجنورد
مهاجر نوین مشهد -  دریای حربده محمود آباد- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه تختی مشهد
آریان اندیشه تهران – سرخپوشان قم- ساعت ۱۵- ورزشگاه شهید صادقی اندیشه
شهرداری فریدونکنار -  شهدای ساری- ساعت ۱۵- ورزشگاه آزادی فریدونکنار
استیل البرز آق قلا -  دریای بابل- ساعت ۱۵- ورزشگاه آزادی گرگان
پیام سرخه سمنان -  نفت ایرانیان- ساعت ۱۵- ورزشگاه ولایت سمنان
آذراب اراک -  دماوند آمل- ساعت ۱۵- ورزشگاه آذراب اراک
ستاره کاسپین بابل -  برق آرا البرز- ساعت ۱۵- ورزشگاه ۷ تیر بابل
آبیدر سنندج -  فرهنگ البرز- ساعت ۱۵- ورزشگاه ملک نیا سنندج
کیمیای تهران -  شاهین فرابرد زنجان- ساعت ۱۵- ورزشگاه عطرسیب باقرشهر
شهرداری مریانج همدان -  آریو نجم تهران- ساعت ۱۵- ورزشگاه شهید حاجی بابایی مریانج
سولدوز نقده –  ذوب و فلزات همدان- ساعت ۱۵- ورزشگاه تختی نقده
طلایه داران قزوین -  کشاورز بوکان- ساعت ۱۵- ورزشگاه امام علی علیه السلام بوئین زهرا
مکریان مهاباد –عقاب تهران- ساعت ۱۵- ورزشگاه آزادی مهاباد
آذرکوثر تبریز - شهید اورکی اسلامشهر- ساعت ۱۵- ورزشگاه مرزداران تبریز
شهاب زنجان -  فرهنگ ایثار آستارا- ساعت ۱۵- ورزشگاه ۱۵ خرداد زنجان
شاهین کوثر اردبیل -  هرماس فاتح تبریز- ساعت ۱۵- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد.

دوشنبه ۲۲ مهر ۹۸

۰۴ بیرجند -  دانشگاه علوم پزشکی کرمان - ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه آزادی بیرجند
رز موکت بروجن –  افتخار شوشتر- ساعت ۱۵- ورزشگاه تختی بروجن
سرخپوشان محمدزاده تبریز -  نخبگان مهر اردبیل- ساعت ۱۵- ورزشگاه پارک صنعت تبریز
شهرداری منوجان کرمان -  مقدسی کیش- ساعت ۱۵- ورزشگاه شهرداری منوجان
یزد لوله -  امید بتن نورآباد فارس- ساعت ۱۵- ورزشگاه شهید نصیری یزد
باهو دشتیاری چابهار -  خلیج فارس میناب- ساعت ۱۵- ورزشگاه تختی چابهار
کوثر مهران ایلام –  آبی دلان بنه گز بوشهر- ساعت ۱۵- ورزشگاه عدالت ایلام
سپاهان خورموج -  فولاد اصفهان- ساعت ۱۵- ورزشگاه تختی خورموج
رضوانی اصفهان – فولاد هرمزگان- ساعت ۱۵- ورزشگاه آرارات اصفهان
شاهین بندر عامری -  تامرادی کهکیلویه- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه شهداء اهرم
کشکان رود پلدختر -  بهزیستی لرستان- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه تختی خرم آباد
پرسپولیس دزفول -  المپیک دورود- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
بویراحمد یاسوج -  عقاب شیراز- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه تختی یاسوج
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار