• کد خبر:۱۰۰۷۸۶
  • تعداد نظرات: ۱نظر
مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ در واکنش به اظهارات سرمربی محتشم تبریز گفت که سازمان لیگ مصر به برگزاری بازی ها در زمین استاندارد است.
به گزارش"دی اسپورت"؛ امیرحسین فراهانی مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته سوم در خصوص عدم اعلام محل برگزاری دیدار دو تیم فوتبال شاهین کوثر آذربایجان و محتشم تبریز اظهار داشت : با توجه به اینکه سازمان لیگ مصر به برگزاری بازی ها در ورزشگاه واجد شرایط است طی بازدیدی که نماینده سازمان لیگ از ورزشگاه کوثر ورزشگاه خانگی تیم شاهین کوثر آذربایجان داشت مورد تایید نماینده سازمان لیگ قرار نگرفت اما مدیران و مسئولین اردبیلی متعهد شدند تا قبل از بازی با محتشم تبریز نواقصات این ورزشگاه را برطرف کنند که سازمان لیگ نیز بر این اساس محل برگزاری بازی دو تیم را اعلام نکرد تا نماینده سازمان بار دیگر صبح امروز یعنی یک روز قبل از بازی بازدیدی را از ورزشگاه میزبان انجام دهد تا تایید یا عدم تایید ورزشگاه را اعلام کند.

فراهانی افزود : در صورتی که ورزشگاه مورد تایید سازمان لیگ قرار نگیرد بازی دو تیم به مرکز استان اردبیل انتقال خواهد یافت.

مسئول برگزاری مسابقات در پایان گفت : وقفه ای که در اعلام محل برگزاری بازی دو تیم ایجاد شد صرفا به این دلیل است که می خواهیم بازی ها در ورزشگاه استاندارد برگزار شود که این موضوع را نیز به مسئولان باشگاه محتشم تبریز اعلام کرده بودیم.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
United States
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
0
0
از شانس بد ما یا شانس خوب ما از امسال همه چیز داره قانونی و دقیق اجرا میشه .و در مورد این دقت هم از فدراسیون متشکریم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار