• کد خبر:۱۰۰۸۰۳
سرمربی شهرداری بندرماهشهر گفت : نتیجه دیدار برابر ملی حفاری اهواز غیرقابل تصور بود.
به گزارش"دی اسپورت"؛ مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری بندرماهشهر پس از شکست تیمش برابر ملی حفاری اهواز در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت در خصوص بازی اظهار داشت : امروز بازی خوبی را انجام دادیم و بازی به طور کامل در اختیار ما بود که در دقیقه آخر روی یک غافلگیری دروازه مان باز شد.

 پاشازاده با تشکر از حمایت های همه جانبه هواداران ماهشهری بیان داشت : امروز علیرغم اینکه نتیجه بازی را واگذار کردیم اما هواداران مان پس از پایان بازی ما را مورد تشویق قرار داده و حمایت مان کردند و این موضوع برایمان ارزش زیادی دارد.

سرمربی شهرداری بندرماهشهر افزود : نتیجه بازی امروز برای من غیر قابل تصور بود. در اوایل بازی هم یک تعویض اجباری را انجام دادیم و این تعویض سبب شد تا برنامه هایمان را تغییر دهیم.

وی اضافه کرد : از تیمم اصلا راضی نیستم اما مطمئنم که در ادامه بهتر خواهیم شد و جواب محبت های هواداران مان را خواهیم داد.

پاشازاده با انتقاد از عملکرد داوری بیان داشت : امیدوارم در بازی های خارج از خانه ما نیز داوری به مانند داور امروز انتخاب شود که هوای تیم مهمان را داشته باشد.

سرمربی شهرداری ماهشهر در خصوص بازی جام حذفی برابر سردار بوکان نیز گفت : در حال حاضر تمام فکر و تمرکز من روی بازی هفته دوم برابر مس شهربابک است و به هیچ چیز جز این بازی فکر می کنم و زمانی که نوبت به بازی سردار بوکان برسد قطعا در مورد این بازی نیز فکر خواهم کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار