• کد خبر:۱۰۰۸۱۴
شروع نا امید کننده شاگردان چاشی؛
  • ۲۱:۰۲
  • ۲۸/شهريور/۱۳۹۸

بعثت، نفت را در امیدیه به آتش کشید

تیم فوتبال نفت امیدیه در اولین هفته از رقابتهای لیگ دسته دوم مغلوب بعثت کرمانشاه شد.

به گزارش «دی اسپورت»؛ تیم فوتبال نفت امیدیه از ساعت ۱۷.۳۰ عصر امروز در هفته نخست فصل جدید رقابت های لیگ دسته دوم در استادیوم شهدا نفت امیدیه برابر بعثت کرمانشاه صف آرایی کرد‌‌‌.

ترکیب نفت امیدیه :
آرش طیبی - محمد مجرد - دانیال بیوسه - صادق مراد زاده - مجتبی عباسی - اصغر توکلی - محسن طیبی - سجاد قنواتی - احمد فدعمی - محمود شریفی و مرتضی رنجبر

ترکیب بعثت کرمانشاه :
روزبه بهاری - عرفان شرفی - مهربان عیسی پوران - عارف منوچهری - عباس اژدری - پارسا خراسانی - پژمان زین الدینی - پوریاحضری - امید پورقنبری - سجادسیاه کمری - ایوب سبحانی پور

نفتی ها در ابتدای این مسابقه و در دقیقه ۱۷ صاحب یک ضربه پنالتی شدند که این پنالتی توسط روزبه بهاری مهار شد. پس از ضربه پنالتی بازی پایاپای دنبال شد و در حالیکه گرمای هوا بر کیفیت بازی تاثیر گذاشته بود.

بعثتی ها که تابحال چنین آب و هوایی را تجربه نکرده بودند در شرایط نابرابر و در دقیقه ۴۰ صاحب ضربه پنالتی شدند و با ضربه زیبای ایوب سبحانی پور به گل برتری دست یافتند و با همان تک گل نیمه اول را به پایان رسانده و راهی رختکن شدند.

در ابتدای نیمه دوم نفتی ها دست به تعویض زدند و در طول نیمه دوم صاحب چند موقعیت گلزنی شدند که با بی دقتی مهاجمان این تیم موقعیت های بدست آمده یکی پس از دیگری از دست داده شد‌

بعثتی ها در اواخر بازی صاحب یک موقعیت صد در صد گلزنی شدند که با خوش شانسی نفت ها این موقعیت توسط مهاجم بعثت هدر داده شد.

در اواخر مسابقه نفت امیدیه دست به تعویض سوم زد که پس از این تعویض تماشاگران به تعویض انجام شده معترض شدند.

این مسابقه در نهایت با یک گل به سود بعثت کرمانشاه به پایان رسید تا شاگردان چاشی شروع ناامید کننده ای را در لیگ داشته باشند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار