• کد خبر:۱۰۰۸۳۲
سرمربی شهدای بابلسر گفت : در دیدار برابر نفت و گاز گچساران شاهد مسابقه طاقت فرسا در گرما بودیم که هر کس طاقت بیشتری داشت آن برنده بازی می شد که در نهایت نفت در این امر موفق بود.
صابر میرقربانی سرمربی تیم فوتبال شهدا بابلسر در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار دی اسپورت در خصوص بازی تیمش برابر نفت و گاز گفت : بازی خوب و زیبایی را شاهد بودیم. از عملکرد بازیکنانم رضایت دارم، شک نداشته باشید شهدا بابلسر از مدعیان گروه خواهد بود و از هفته چهارم شاهد حضور این تیم در رتبه های بالایی جدول خواهیم بود.

میرقربانی ادامه داد : نفت و گاز تیم خوبی نشان داد تیم قابل احترامی است و از مدعیان اصلی این گروه می باشد و مطمئنا حرف های زیادی برای گفتن دارد.

سرمربی شهدا بابلسر با انتقاد شدید از عملکرد داور مسابقه اظهار داشت : داوری در این دیدار در حد محلات بود گفتند اشتباه جزئی از داوری است ولی نه اینکه هشت اشتباه در یک دیدار رخ دهد آن هم اشتباه تاثیرگذار در محوطه جریمه که باعث تغییر در نتیجه بازی شد. گل دوم نفت صد در صد با دست وارد دروازه ما شد و در دقایق پایانی بازی هم صحنه خطای هند در محوطه جریمه نفت از سوی داور پنالتی اعلام نشد.

وی ادامه داد : دو روز قبل از مسابقه با آقای فتاحی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در خصوص زمان آغاز مستقیما صحبت کردم و موافق این موضوع بودند که این دیدار همانند دیگر مسابقات جنوب کشور ساعت ۱۸ آغاز شود که مشکل فنی در نورافکن های استادیوم شهدای نفت را بهانه کردند و مانع این امر شدند.

میرقربانی تصریح کرد : چه مردم گچساران و چه مردم بابلسر یا هر شهر دیگری در استادیوم حاضر می شوند که از فوتبال لذت ببرند‌‌. امروز شاهد مسابقه طاقت فرسا در گرما بودیم هر کس طاقت بیشتری داشته باشد برنده بازی می شد که دقیقا هم همینطور شد و نفت پیروز این مسابقه شد.

وی در پایان گفت : هواداران نفت و گاز فقط تیم خودشان را تشویق کردند و هیچ نکته ای نبود که بخواهد ما را اذیت کند از هواداران گچسارانی بابت مهمان نوازی شان تشکر می کنم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار