• کد خبر:۱۰۰۸۹۹
سرمربی تیم آلومینیوم اراک با بیان اینکه میانگین ۲ امتیاز برای هر بازی یکی از اهداف تیم آلومینیوم اراک است گفت: می‌توانستیم از ۳ بازی خارج از خانه در ۲ بازی در مقابل حریفان به ‌برتری دست پیدا کنیم.
به ‌گزارش"دی اسپورت"، محمود فکری امشب در کنفرانس خبری پس از بازی سپیدرود رشت در برابر آلومینیوم اراک در سالن کنفرانس ورزشگاه سردارجنگل رشت اظهار داشت : هر 2 تیم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند.

سرمربی تیم آلومینیوم اراک با بیان اینکه تیم آلومینیوم اراک توانست موقعیت‌های خوبی را بر روی دروازه تیم سپیدرود رشت ایجاد کند تصریح کرد : اگر مهاجمان 2 تیم دقت بیشتری می‌کردند می‌توانستیم در این بازی حداقل شاهد یک گل باشیم.

وی با اشاره به اینکه تیم سپیدرود رشت دربرابر تیم آلومینیوم اراک توانست موقعیت‌های خوبی ایجاد کند گفت : هر 2 تیم بدنبال رسیدن به‌گل بودند تا پیروز از زمین بازی خارج شوند.

فکری با تأکید براینکه هر دو تیم با ‌توجه به موقعیت‌هایشان می‌توانستند به ‌برتری دست پیدا کنند افزود : کسب یک امتیاز از تیم سپیدرود در ورزشگاه سردار جنگل برای هر تیمی سخت است.

سرمربی تیم آلومینیوم اراک با بیان اینکه میانگین 2 امتیاز برای هر بازی یکی از اهداف تیم آلومینیوم اراک است ابراز داشت : می‌توانستیم از 3 بازی خارج از خانه در 2 بازی در مقابل حریفان به ‌برتری دست پیدا کنیم.

وی با اشاره به اینکه باید در بازی‌های خارج از خانه پیروزی کسب کنیم اظهار داشت : هر تیمی که بتواند در خارج از خانه امتیازات لازم را کسب کند به‌طور حتم می‎تواند به حضور در لیگ برتر امیدوار شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار