• کد خبر:۱۰۰۹۰۱
مربی تیم فوتبال نیروی زمینی گفت: بازیکنانمان بازی خوبی به نمایش نگذاشتند اما با این وجود باید بگویم که مستحق باخت در این دیدار نبودیم.
به گزارش"دی اسپورت"؛ جواد آشتیانی شنبه شب پس از باخت تیمش مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت : گل دوم را از روی بدشانسی خوردیم، متاسفانه توپ به دفاع ما خورد و به گل تبدیل شد و شیرازه تیم ما از هم پاشید.

آشتیانی ادامه داد : ما تیم خوبی داریم  پتانسیل لازم برای کسب نتایج بهتر را در اختیار داریم اگرچه نسبت به بازی های قبلی خوب بازی نکردیم. ما باید بیشتر کار کنیم و نقاط ضعف خود را جبران کنیم. در برخی از بازی ها گل های ساده ای می خوریم که باید این مشکل را برطرف کنیم از طرفی موقعیت های خوبی به دست می آوریم اما نمی توانیم آنها را تبدیل به گل کنیم.

مربی نیروی زمینی افزود : نسبت به آینده تیم امیدوارم، روز به روز بهتر می‌شویم. گرمای هوا اگرچه زیاد نبود اما تا حدی روی بازی ما تأثیرگذار بود.

وی اضافه کرد : در نیمه دوم نکات لازم را به بازیکنان گوشزد کردیم اما آنها نتوانستند به خوبی برنامه کادر فنی را در زمین پیاده کنند.

آشتیانی بیان داشت : هنوز بازی های زیادی در راه است و ما برای هماهنگی بیشتر به زمان بیشتری نیاز داریم. در این دیدار چند موقعیت داشتیم که آنها را از دست دادیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار