• کد خبر:۱۰۰۹۲۳
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در صحنه‌ای که داور پنالتی به سود استقلال اعلام کرد واقعاً یک درصد هم پنالتی نبود.
به گزارش"دی اسپورت"، شجاع خلیل‌زاده در پایان شهرآورد 90 که با پیروزی پرسپولیس تمام شد، درمورد حاشیه‌های این مسابقه اظهار داشت: برخی بازیکنان کمی عصبی شده بودند و بازی به حاشیه رفت. همه بازیکنان با هم دوست هستند و دلیل برخی رفتارها را نمی‌دانم.

وی درمورد اعلام پنالتی برای استقلال گفت: یک درصد هم پنالتی نبود. داریوش به پشت پای من زد و خودش سرنگون شد، اما به نظر داور احترام می‌گذارم. کالدرون به ما گفته بود که اگر داور هم بد قضاوت کرد شما با بازی خوب خود برنده شوید.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: بازیکنان باید یاد بگیرند تا در بازی بجنگند نه اینکه با فحاشی و دعوا بازی را به حاشیه ببرند. با فحاشی نمی‌توان کاری کرد. امیدوارم کمیته انضباطی تمام صحنه‌ها را دیده باشد و مثل گذشته بعد از آنها فحشی که به ما دادند تنها به یک جلسه محرومیت اکتفا نکند. کسی با فحاشی و دعوا لقب باغیرت و باتعصب نمی‌گیرد. واقعاً اینکارها نشانه تعصب نیست. 

خلیل‌زاده درمورد ترکیبش با کنعانی‌زادگان در خط دفاعی پرسپولیس افزود: فرقی نمی‌کند که چسی بازی کند. سیدجلال هم بزرگ ما است. ما تنها یک هدف داریم و می‌خواهیم بازهم قهرمان شویم. امیدوارم به هدف خود برسیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار