• کد خبر:۱۰۱۲۴۷
مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته سوم گفت : مرحله اول رقابت های لیگ دسته سوم نیم فصل نداریم.
به گزارش"دی اسپورت"؛ امیرحسین فراهانی مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته سوم با بیان این مطلب در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت اظهار داشت : در مرحله اول بایستی هر تیم ۱۲ بازی انجام دهد و از طرفی کلیه تیم ها تا پایان هفته سوم مهلت نقل و انتقالاتی داشتند که می توانستند بازیکنان مدنظر خود را جذب کنند‌.

فراهانی با بیان اینکه تیم های صعود کننده و تیم های حاضر در مرحله دوم مجاز به جذب بازیکن خواهند بود گفت : در پایان مرحله اول ۱۰ تیم صعود کننده و تیم های حاضر در مرحله دوم  مجاز به جذب بازیکن خواهند بود که با تعریف یک بازه زمانی ، به این تیم ها مهلت خواهیم داد تا بازیکنان مدنظرشان را جذب کنند.

مسئول برگزاری مسابقات در پاسخ به این پرسش که تیم های صعود کننده در نقل و انتقالات پیش از شروع مرحله دوم چه تعداد بازیکنی را می توانند جذب کنند گفت : تیم های صعود کننده در صورت خالی بودن لیست شان می توانند ۵ بازیکن جذب کنند یا در صورت پربودن لیست شان می توانند با خارج کردن سایر بازیکنان از لیست ۵ بازیکن دیگر به لیست خود اضافه کنند.

وی در پاسخ به این سوال که این ۵ بازیکن شامل چه سهمیه ای و در چه رده ای می توانند باشند گفت : ۵ بازیکن در هر سهمیه و رده ای می شود به لیست تیم ها اضافه شود و در این زمینه محدویتی وجود ندارد.

او در پایان در خصوص اینکه آیا تیم ها مجاز به جذب بازیکن سهمیه فیفا هستند یا خیر نیز گفت : مجوز جذب بازیکن سهمیه فیفا بایستی توسط هیئت رئیسه فدراسیون و سازمان لیگ به تصویب برسد و به ما ابلاغ شود که ما نیز به باشگاه ها ابلاغ کنیم که تا این لحظه در این خصوص تصمیم گیری نشده است که در صورت تصویب تیم ها فقط مجاز به جذب یک سهمیه فیفا خواهند بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها