• کد خبر:۱۰۱۳۷۷
سرمربی فجرسپاسی شیراز گفت : عدم تمرکز و یارگیری در محوطه جریمه سبب شد تا این تیم گل تساوی را برابر رایکا بابل دریافت کند.
به گزارش"دی اسپورت"؛ داوود مهابادی سرمربي فجرشهيد سپاسی در كنفرانس خبري پس از بازی برابر رایکا در شهر بابل در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی در نيمه اول كيفيت چندانی نداشت اما ما توانستيم به گل دست يابيم. در نيمه دوم بازی جذاب تر شد و هر دو تيم موقعيت هايی روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند که در این میان ما دو الی سه موقعيت خوب گلزني داشتيم كه از آنها به خوبی استفاده نكرديم و گل تساوی را روی عدم تمركز و دقت در يارگيری روی ضربه كرنر دريافت كرديم هرچند اگر بچه های ما كمي دقت و باهوش عمل كرده بودند می توانستيم گل زده را حفظ كنيم.

مهابادی افزود: در شرايطی بازی در نيمه دوم با تساوی به پايان رسيد و هر دو تيم به يک امتياز بسنده كردند كه ما با اندكی دقت و تمركز بيشتر مي توانستيم به گل دوم دست يابيم ولی در مجموع در اين زمين و در شهر بابل بازی کردن چندان آسان نيست.

سرمربی فجر در خصوص جايگاه فجر در جدول و نگاه اين تيم به آينده گفت: در نيم فصل اول به فكر تثبيت موقعيت تيم در جدول هستيم و قطعا در نيم فصل دوم فجر جز مدعيان اصلی خواهد بود.

مهابادي در خصوص تيم رايكا بابل بيان داشت: تيم حريف تيم خوبی مي باشد كه من اميدوارم در هفته های آينده زمينه ساز شادی مردم فوتبال دوست شهر بابل شوند.

وي ضمن خسته نباشيد به مردم بابل گفت: هواداران آنها نيز امروز نود دقيقه در نهايت احترام تيم خود را تشويق كردند.

مهابادي در پایان در خصوص تيم داوري افزود : آقای همرنگ جز داوران خوب ما می باشد و من از عملكرد تيم داوری بسيار راضی هستم و روز بسيار خوبی را سپری كردند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار