• کد خبر:۱۰۱۳۹۲
۲۷ آذر پایان نیم فصل اول؛
  • ۱۴:۰۵
  • ۱۴/مهر/۱۳۹۸

اعلام برنامه هفته ششم تا سیزدهم لیگ دسته دوم

کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه هفته ششم تا سیزدهم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور را اعلام کرد.
اعلام برنامه هفته ششم تا سیزدهم لیگ دسته دوم
به گزارش"دی اسپورت"؛ کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه هفته ششم تا نیم فصل اول مسابقت فصل جاری لیگ دسته دوم را اعلام کرد.

این کمیته همچنین زمام برگزاری بازی های معوقه از هفته سوم مسابقات را نیز مشخص کرد که برنامه بازی ها به شرح زیر خواهد بود :

معوقه از هفته سوم: چهارشنبه ۸ آبان ماه ۹۸

مس نوین کرمان - کاسپین قزوین - ساعت ۱۴:۴۵ - ورزشگاه شهیدباهنر کرمان

شهدای رزکان کرج - ایرانجوان بوشهر - ساعت ۱۴:۴۶ - ورزشگاه انقلاب کرج

امید گناوه - خیبر خرم آباد - ساعت ۱۵ - ورزشگاه شهیدسراجی گناوه

پاس همدان - شهرداری بم - ساعت ۱۵ - ورزشگاه فجر بم

شهرداری ماهشهر - سردار بوکان - ساعت ۱۵:۱۵ - ورزشگاه شهدای بندرماهشهر

*هفته ششم - سه شنبه ۳۰ مهرماه ۹۸

شهرداری همدان - شهرداری فومن - ساعت ۱۵ - ورزشگاه شهدای قدس همدان

شهرداری آستارا - امید گناوه - ساعت ۱۵ - ورزشگاه وحدت آستارا

کاسپین قزوین - نماینده بجنورد - ساعت ۱۵ - ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

استقلال ملاثانی - اتحاد کامیاران - ساعت ۱۵:۱۵ - ورزشگاه شهدای ملاثانی

اروند خرمشهر - شهیدقندی یزد - ساعت ۱۵:۱۵ - ورزشگاه نفت و گاز اروندان

چهارشنبه ۱ آبان ماه ۹۸

میلادمهر تهران - خیبر خرم آباد - ساعت ۱۴:۴۵ - عطرسیب باقرشهر

سردار بوکان - چوکای تالش - ساعت ۱۵ - استادیوم خاتم الانبیاء بوکان

مس شهربابک - شهرداری بندرعباس - ساعت ۱۴:۴۵ - ورزشگاه شهیدزینلی سرچشمه

ملی حفاری اهواز - شهرداری بم - ساعت ۱۵:۱۵ - ورزشگاه اختصاصی ملی حفاری

پنجشنبه ۲ آبان ماه ۹۸

مس نوین کرمان - فولادنوین اهواز - ساعت ۱۴:۴۵ - ورزشگاه شهیدباهنر کرمان

بعثت کرمانشاه - شهدای بابلسر - ساعت ۱۵ - ورزشگاه ۱۵ خرداد کرمانشاه

ایرانجوان بوشهر - نفت و گاز گچساران - ساعت ۱۵ - ورزشگاه شهیدبهشتی بوشهر

شهرداری بندرماهشهر - پاس همدان - ساعت ۱۵:۱۵ - ورزشگاه شهدای بندرماهشهر

جمعه ۳ آبان ماه ۹۸

شهدای رزکان کرج - نفت امیدیه - ساعت ۱۵ - ورزشگاه انقلاب کرج

*هفته هفتم - یکشنبه ۱۲ آبان ماه ۹۸

شهیدقندی یزد - شهرداری آستارا - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهیدنصیری یزد

شهدای بابلسر - ملی حفاری اهواز - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهید علیزاده

آوالان کامیاران - میلامهر تهران - ساعت ۱۴:۴۵ - ورزشگاه آزادی کامیاران

فولادنوین اهواز - استقلال ملاثانی - ساعت ۱۵:۱۵ - ورزشگاه اختصاصی فولاد

دوشنبه ۱۳ آبان ماه ۹۸

نفت و گاز گچساران - شهدای رزکان کرج - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهدای نفت گچساران

اترک بجنورد - مس نوین کرمان - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه ۱۹ مهر بجنورد

چوکای تالش - ایرانجوان بوشهر - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه پوریا ولی تالش

شهرداری بم - مس شهربابک - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه فجر بم

خیبر خرم‌ آباد - اروند خرمشهر - ساعت ۱۴:۴۵ - ورزشگاه تختی خرم آباد

پاس همدان - بعثت کرمانشاه - ساعت ۱۴:۴۵ - ورزشگاه شهیدحاجی بابایی همدان

امید گناوه - شهرداری همدان - ساعت ۱۵ - ورزشگاه شهیدسراجی گناوه

نفت امیدیه - شهرداری بندرماهشهر - ساعت ۱۵:۱۵ - ورزشگاه شهدای نفت امیدیه

سه شنبه ۱۴ آبان ماه ۹۸

شهرداری فومن - کاسپین قزوین - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه سردار جنگل رشت

شهرداری بندرعباس - سردار بوکان - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه سردار جنگل رشت

*هفته هشتم - یکشنبه ۱۹ آبان ماه ۹۸

مس شهربابک - شهدای بابلسر - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهیدزینلی سرچشمه

فولادنوین اهواز - آوالان کامیاران - ساعت ۱۵ - ورزشگاه اختصاصی فولاد

دوشنبه ۲۰ آبان ماه ۹۸

مس نوین کرمان - شهرداری فومن - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه شهیدباهنر کرمان

شهرداری آستارا - خیبر خرم آباد - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه وحدت آستارا

کاسپین قزوین - امید گناوه - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه سردار جنگل رشت

شهدای رزکان کرج - چوکا تالش - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه انقلاب کرج

شهرداری همدان - شهیدقندی یزد - ساعت ۱۴:۴۵ - ورزشگاه شهدای قدس

سردار بوکان - شهرداری بم - ساعت ۱۴:۴۵ - استادیوم خاتم الانبیاء

اروند خرمشهر - میلادمهر تهران - ساعت ۱۵ - ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر 

استقلال ملاثانی - نماینده بجنورد - ساعت ۱۵ - ورزشگاه شهدای ملاثانی

شهرداری بندرماهشهر - نفت و گاز گچساران - ساعت ۱۵ - ورزشگاه شهدای بندرماهشهر

ایرانجوان بوشهر - شهرداری بندرعباس - ساعت ۱۵ - ورزشگاه شهیدبهشتی بوشهر

سه شنبه ۲۱ آبان ماه ۹۸

نفت امیدیه - پاس همدان - ساعت ۱۵ - ورزشگاه شهدای نفت امیدیه

ملی حفاری اهواز - بعثت کرمانشاه - ساعت ۱۵ - ورزشگاه اختصاصی ملی حفاری

*هفته نهم - یکشنبه ۲۶ آبان ماه ۹۸

اترک بجنورد - فولادنوین اهواز - ساعت ۱۴ - ورزشگاه ۱۹ مهر بجنورد

میلادمهر تهران - شهرداری آستارا - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه عطرسیب باقرشهر

شهرداری بندرعباس - شهدای رزکان کرج - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

شهرداری بم - ایرانجوان بوشهر - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه فجر بم

شهدای بابلسر - سردار بوکان - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه شهیدعلیزاده بابلسر

شهیدقندی یزد - کاسپین قزوین - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه شهیدنصیری یزد

شهرداری فومن - استقلال ملاثانی - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه سردار جنگل رشت

چوکا تالش - شهرداری بندرماهشهر - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه پوریای ولی تالش

آوالان کامیاران - اروند خرمشهر - ساعت ۱۴:۴۵ - ورزشگاه آوالان کامیاران

خیبر خرم آباد - شهرداری همدان - ساعت ۱۴:۴۵ - ورزشگاه تختی خرم آباد

امید گناوه - مس نوین کرمان - ساعت ۱۴:۴۵ - ورزشگاه شهیدسراجی گناوه

دوشنبه ۲۷ آبان ماه ۹۸

پاس همدان - ملی حفاری اهواز - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهیدحاجی بابایی همدان

نفت و گاز گچساران - نفت امیدیه - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهدای نفت گچساران

بعثت کرمانشاه - مس شهربابک - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه ۱۵ خرداد کرمانشاه

*هفته دهم - شنبه ۲ آذرماه ۹۸

ایرانجوان بوشهر - شهدای بابلسر - ساعت ۱۴:۴۵ - ورزشگاه شهیدبهشتی بوشهر

شهدای رزکان کرج - شهرداری بم - ساعت ۱۴:۴۵ - ورزشگاه انقلاب کرج

شهرداری بندرماهشهر - شهرداری بندرعباس - ساعت ۱۵ - ورزشگاه شهدای بندرماهشهر

یکشنبه ۳ آذرماه ۹۸

اترک بجنورد - آوالان کامیاران - ساعت ۱۴ - ورزشگاه ۱۹ مهر بجنورد

مس نوین کرمان - شهیدقندی یزد - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شهیدباهنر کرمان

شهرداری همدان - میلادمهر تهران - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهدای قدس همدان

کاسپین قزوین - خیبر خرم آباد - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

شهرداری آستارا - اروند خرمشهر - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه وحدت آستارا

فولادنوین اهواز - شهرداری فومن - ساعت ۱۴:۴۵ - ورزشگاه اختصاصی فولاد

استقلال ملاثانی - امید گناوه - ساعت ۱۴:۴۵ - ورزشگاه شهدای قدس

دوشنبه ۴ آذرماه ۹۸

مس شهربابک - ملی حفاری اهواز - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شهیدزینلی سرچشمه

نفت و گاز گچساران - پاس همدان - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه شهدای نفت 

سردار بوکان - بعثت کرمانشاه - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه خاتم الانبیاء بوکان

نفت امیدیه - چوکا تالش - ساعت ۱۴:۴۵ - ورزشگاه شهدای نفت امیدیه

*هفته یازدهم - جمعه ۸ آذرماه ۹۸

شهرداری بم - شهرداری بندرماهشهر - ساعت ۱۴ - ورزشگاه فجر بم

شهدای بابلسر - شهدای رزکان کرج - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شهیدعلیزاده

یکشنبه ۱۰ آذرماه ۹۸

شهیدقندی یزد - استقلال ملاثانی - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شهیدنصیری یزد

میلادمهر تهران - کاسپین قزوین - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه عطرسیب باقرشهر

آوالان کامیاران - شهرداری آستارا -  ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه آزادی کامیاران

خیبر خرم آباد - مس نوین کرمان - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی خرم آباد

شهرداری فومن - اترک بجنورد - ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه سردار جنگل رشت

اروند خرمشهر - شهرداری همدان - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر

امید گناوه - فولادنوین اهواز - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهیدسراجی گناوه

دوشنبه ۱۱ آذرماه ۹۸

شهرداری بندرعباس - نفت امیدیه - ساعت ۱۴ - ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

چوکا تالش - نفت و گاز گچساران - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه پوریا ولی

پاس همدان - مس شهربابک بندرگز - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهیدحاجی بابایی همدان

ملی حفاری اهواز - سردار بوکان - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه اختصاصی ملی حفاری

بعثت کرمانشاه - ایرانجوان بوشهر - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه ۱۵ خرداد کرمانشاه

*هفته دوازدهم - یکشنبه ۱۷ آذرماه ۹۸

مس نوین کرمان - میلادمهر تهران - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شهیدباهنر کرمان

شهرداری فومن - اتحاد کامیاران - ساعت ۱۴ - ورزشگاه سردار جنگل رشت

کاسپین قزوین - اروند خرمشهر - ساعت ۱۴ - ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

اترک بجنورد - امید گناوه - ساعت ۱۴ - ورزشگاه ۱۹ مهر بجنورد

شهرداری همدان - شهرداری آستارا - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه شهدای قدس همدان

فولادنوین اهواز - شهیدقندی یزد - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه اختصاصی فولاد

استقلال ملاثانی - خیبر خرم آباد - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه شهدای ملاثانی

دوشنبه ۱۸ آذرماه ۹۸

چوکا تالش - پاس همدان - ساعت ۱۴ - ورزشگاه پوریای ولی

سردار بوکان - مس شهربابک - ساعت ۱۴ - ورزشگاه خاتم الانبیاء بوکان

نفت و گاز گچساران - شهرداری بندرعباس - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شهدای نفت گچساران

نفت امیدیه - شهرداری بم - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه شهدای نفت امیدیه

ایرانجوان بوشهر - ملی حفاری اهواز - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهیدبهشتی بوشهر

چهارشنبه ۲۰ آذرماه ۹۸

شهدای رزکان کرج - بعثت کرمانشاه - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه انقلاب کرج

شهرداری بندرماهشهر - شهدای بابلسر - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهدای بندرماهشهر

*هفته سیزدهم - یکشنبه ۲۴ آذرماه ۹۸

آوالان کامیاران - شهرداری همدان - ساعت ۱۴ - ورزشگاه آزادی کامیاران

شهرداری آستارا - کاسپین قزوین - ساعت ۱۴ - ورزشگاه وحدت آستارا

خیبر خرم آباد - فولادنوین اهواز - ساعت ۱۴ - ورزشگاه تختی خرم آباد

میلادمهر تهران - استقلال ملاثانی - ساعت ۱۴ - ورزشگاه عطرسیب باقرشهر
 
امید گناوه - شهرداری فومن - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه شهید سراجی گناوه

اروند خرمشهر - مس نوین کرمان - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه نفت و گاز اروندان

دوشنبه ۲۵ آذرماه ۹۸

پاس همدان - سردار بوکان - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شهیدحاجی بابایی همدان

شهرداری بندرعباس - چوکا تالش - ساعت ۱۴ - ورزشگاه خلیج فارس بتدرعباس

مس شهربابک - ایرانجوان بوشهر - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شهیدزینلی سرچشمه

شهرداری بم - نفت و گاز گچساران - ساعت ۱۴ - ورزشگاه فجر بم

چهارشنبه ۲۷ آذرماه ۹۸

شهدای بابلسر - نفت امیدیه - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شهیدعلیزاده بابلسر

بعثت کرمانشاه - شهرداری بندرماهشهر - ساعت ۱۴ - ورزشگاه ۱۵ خرداد کرمانشاه

ملی حفاری اهواز - شهدای رزکان کرج - ساعت ۱۴:۱۵
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار