• کد خبر:۱۰۱۳۹۳
کمیته مسابقات سازمان لیگ ساعت و محل برگزاری بازی های هفته چهارم و پنجم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور را اعلام کرد.
اعلام ساعت و محل برگزاری بازی های هفته چهارم و پنجم لیگ دسته دوم

به گزارش"دی اسپورت"؛ کمیته مسابقات سازمان لیگ ساعت و محل برگزاری بازی های هفته چهارم و پنجم مسابقات فصل جاری لیگ دسته دوم را اعلام کرد.

شایان ذکر است دیدار دو تیم شهرداری بندرماهشهر و شهدای رزکان کرج از هفته پنجم رقابت ها به دلیل حضور تیم شهرداری بندرماهشهر در مسابقات جام حذفی کشور لغو و به زمان دیگری موکول شد.

ساعت و محل برگزاری بازی ها به شرح زیر خواهد بود :

هفته چهارم - سه شنبه ۱۶ مهرماه ۹۸

مس نوین کرمان – آوالا کامیاران - ساعت ۱۵:۱۵ - ورزشگاه شهیدباهنر کرمان

میلادمهر تهران – امید گناوه - ساعت ۱۵:۱۵ - ورزشگاه عطرسیب باقرشهر

کاسپین قزوین – استقلال ملاثانی - ساعت ۱۵:۳۰ - ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

شهرداری آستارا – اترک بجنورد - ساعت ۱۵:۳۰ - ورزشگاه وحدت آستارا

شهرداری همدان – فولادنوین اهواز - ساعت ۱۵:۳۰ - ورزشگاه شهدای قدس همدان

کارون اروند خرمشهر – شهرداری فومن - ساعت ۱۶ - ورزشگاه نفت و گاز اروندان

چهارشنبه ۱۷ مهرماه ۹۸

مس شهربابک – نفت و گاز گچساران - ساعت ۱۵ - ورزشگاه شهیدزینلی سرچشمه

شهدا بابلسر – شهرداری بم - ساعت ۱۵ - ورزشگاه شهیدعلیزاده

بعثت کرمانشاه – شهرداری بندرعباس - ساعت ۱۵:۳۰ - ورزشگاه ۱۵ خرداد کرمانشاه

سردار بوکان – نفت امیدیه - ساعت ۱۵:۳۰ - ورزشگاه خاتم الانبیاء بوکان

خیبر خرم آباد – شهید قندی یزد - ساعت ۱۵:۳۰ - ورزشگاه تختی خرم آباد

ملی حفاری اهواز – چوکا تالش - ساعت ۱۵:۴۵ - ورزشگاه اختصاصی ملی حفاری

شنبه ۲۰ مهرماه ۹۸

شهدا رزکان کرج – پاس همدان - ساعت ۱۵:۱۵ ورزشگاه انقلاب کرج

ایرانجوان بوشهر – شهرداری ماهشهر - ساعت ۱۷ - ورزشگاه شهیدبهشتی

هفته پنجم - سه شنبه ۲۳ مهرماه ۹۸

اترک بجنورد – شهرداری همدان - ساعت ۱۴:۴۵ - ورزشگاه ۱۹ مهر بجنورد

شهید قندی یزد – میلادمهر تهران - ساعت ۱۵ - ورزشگاه شهیدنصیری یزد

شهرداری فومن – شهرداری آستارا - ساعت ۱۵:۱۵ - ورزشگاه سردار جنگل

امید گناوه – کارون اروند خرمشهر - ساعت ۱۵:۳۰ - ورزشگاه شهیدسراجی گناوه

آوالان کامیاران – خیبر خرم آباد - ساعت ۱۵:۳۰ - ورزشگاه آزادی کامیاران

استقلال ملاثانی – مس نوین کرمان -ساعت ۱۵:۴۵ - ورزشگاه شهدای ملاثانی

فولادنوین اهواز – کاسپین قزوین - ساعت ۱۵:۴۵ - ورزشگاه اختصاصی فولاد

چهارشنبه ۲۴ مهرماه ۹۸

شهرداری بم – بعثت کرمانشاه - ساعت ۱۴:۵۰ - ورزشگاه فجر بم

شهرداری بندرعباس – ملی حفاری اهواز - ساعت ۱۵ - ورزشگاه خلیج فارس

چوکا تالش – مس شهربابک - ساعت ۱۵ - ورزشگاه پوریای ولی

نفت و گاز گچساران – سردار بوکان - ساعت ۱۵:۳۰ - ورزشگاه شهدای نفت گچساران

پنجشنبه ۲۵ مهرماه ۹۸

پاس همدان – شهدا بابلسر - ساعت ۱۵:۳۰ - ورزشگاه شهیدحاجی بابایی

نفت امیدیه – ایرانجوان بوشهر - ساعت ۱۵:۵۰ - ورزشگاه شهدای نفت امیدیه

شهرداری ماهشهر – شهدا رزکان - ساعت ۱۷ - ورزشگاه شهدای بندرماهشهر (لغو و به زمان دیگری موکول شد)
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار