• کد خبر:۱۰۱۴۰۴
سرمربی امید گناوه گفت برای اینکه این تیم در رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور بهترین عملکرد را داشته باشد تمام تلاش خود را به کار خواهد بست.
به گزارش"دی اسپورت"؛ علی اصغر کلانتری سرمربی امید گناوه در خصوص همکاری با باشگاه امیدگناوه اظهار کرد : با وجود اینکه در لحظات آخر تیم را بستیم و پا به مسابقات گذاشتیم و با اینکه کار سخت و دشواری در پیش داریم اما باعث افتخار است که در این فصل در خدمت مردم استان بوشهر و شهرستان گناوه هستم.

کلانتری افزود: با همت مسئولین استانی و شهرستان که هدفشان ماندگاری این امتیاز در گناوه بود و همچنین تلاش‌هایی که از سوی بزرگان باشگاه امید صورت پذیرفت این مهم انجام گرفت.

 سرمربی امید گناوه ادامه داد: ما هم تمام تلاش خود را خواهیم کرد که تیم بهترین عملکرد را ارائه دهد و هفته به هفته روند رو به رشد و موفقیت را داشته باشد. 

ایشان بیان داشت: در دو هفته اول هر دو دیدار را در کرمانشاه و یزد مهمان بودیم و توانستیم یک امتیاز کسب کنیم و دیدار سوم ما نیز در تهران برگزار خواهد شد که امیدواریم از آنجا هم با دست پر برگردیم. 

وی تصریح کرد: تیم ما به دلیل دیر بسته شدن فرصت انجام تمرینات بدنسازی و کار تاکتیکی را نداشت و تا نیم فصل باید صبر کرد و قطعا در نیم فصل به شرایط بهتری خواهیم رسید.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار