• کد خبر:۱۰۱۴۱۹
کمیته مسابقات برنامه هفته هشتم تا یازدهم لیگ دسته سوم باشگاه های کشور فصل ۹۹-۹۸ را اعلام کرد.
به گزارش"دی اسپورت" و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ ؛ در لیگ دسته سوم تیم های میزبان با هماهنگی هیات فوتبال اسان موظف به مهیا کردن شرایط زمین میزبانی و همچنین هماهنگی جهت حضور به موقع و مکفی نیروی انتظامی و آمبولانس مجهز به دستگاه شوک و احیا و سایر مسایل مربوط به مسابقه می باشند

 برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته هشتم - سه شنبه ۳۰ مهر ۹۸

 دریای بابل – مهاجر نوین مشهد- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه ۷ تیر بابل

چهارشنبه اول آبان ۹۸

دریای حربده محمود آباد –  پیام سرخه سمنان- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهید بهشتی محمود آباد
سرخپوشان قم -   شهرداری فریدونکنار- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهید حیدریان قم
شهروند رامسر- ستاره کاسپین بابل- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
شهدای ساری- پیام انتظارآشخانه- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهید متقی  ساری
غفاری قزوین - استیل البرز آق قلا- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه ۱۵ خرداد تاکستان
مقاومت نوین تهران -   آریان اندیشه تهران- ساعت ۱۴:۴۵ - ورزشگاه ۵آذر تهران
فرهنگ البرز – آذراب اراک- ساعت ۱۴:۴۵ - ورزشگاه شریعتی کرج
استقلال ماهشهر- پرسپولیس دزفول- ساعت ۱۴:۴۵ - ورزشگاه شهداء ماهشهر
آریو نجم تهران –آبیدر سنندج- ساعت ۱۴:۴۵ - ورزشگاه شهید صادقی اندیشه
شاهین فرابرد زنجان- سولدوز نقده- ساعت ۱۴:۴۵ - ورزشگاه ۱۵ خرداد زنجان
فرهنگ ایثار آستارا- شاهین کوثر اردبیل- ساعت ۱۴:۴۵ - ورزشگاه وحدت آستارا
کاویان نقده- مکریان مهاباد- ساعت ۱۴:۴۵ - ورزشگاه تختی نقده
شهید اورکی اسلامشهر- طلایه داران قزوین- ساعت ۱۴:۴۵ - ورزشگاه شهدا اسلامشهر
عقاب تهران- سرخپوشان محمدزاده تبریز- ساعت ۱۴:۴۵ - ورزشگاه دوشان تپه تهران
هرماس فاتح تبریز- آذر کوثر تبریز- ساعت ۱۴:۴۵ - ورزشگاه مرزداران تبریز
نخبگان مهر اردبیل- شهاب زنجان- ساعت ۱۴:۴۵ - ورزشگاه علی دایی اردبیل

پنجشنبه ۲ آبان ۹۸

برق آرا البرز- کیمیای تهران- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شریعتی کرج
تامرادی کهکیلویه- کشکان رود پلدختر- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه آزادی دهدشت
عقاب شیراز- کوثر مهران ایلام- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه نیروی هوایی شیراز
فولاد  هرمزگان- شهرداری منوجان کرمان- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
دانشگاه علوم پزشکی کرمان- باهو دشتیاری چابهار- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه زمین دانشگاه کرمان
مقدسی کیش- یزد لوله- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه المپیک کیش
امید بتن نورآباد فارس-۰۴ بیرجند - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهید لشگری نور آباد
سپید دشت شهرضا- رضوانی اصفهان- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی شهرضا
خلیج فارس میناب- سپاهان خورموج- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهید امینی میناب
المپیک دورود - بویر احمد یاسوج- ساعت ۱۴:۴۵ - ورزشگاه تختی دورود
ذوب و فلزات همدان - شهرداری مریانج همدان- ساعت ۱۴:۴۵ - ورزشگاه جوانان بهار
بهزیستی لرستان – رز موکت بروجن- ساعت ۱۴:۴۵ - ورزشگاه تختی خرم آباد
آبی دلان بنه گز بوشهر- شاهین بندر عامری بوشهر- ساعت ۱۴:۴۵ - ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد

هفته نهم - پنجشنبه ۹ آبان ۹۸

پیام سرخه سمنان- دریای بابل- ساعت ۱۴ - ورزشگاه ولایت سمنان
پیام انتظارآشخانه -   سرخپوشان قم- ساعت ۱۴ - ورزشگاه ۱۹ مهر بجنورد
شهرداری فریدونکنار -  مقاومت نوین تهران - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه آزادی فریدونکنار
استیل البرز آق قلا -   شهدای ساری- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه فرهنگیان  علی آباد
نفت ایرانیان- دریای حربده محمود آباد- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه آبرسانی تهرانسر
آبیدر سنندج -   ذوب و فلزات همدان- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه ملک نیا سنندج
شهرداری مریانج همدان –   شاهین فرابرد زنجان- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهید حاجی بابایی مریانج
کشاورز بوکان- شهید اورکی اسلامشهر- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه وحدت بوکان 
سرخپوشان محمدزاده تبریز- کاویان نقده- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه پارک صنعت تبریز
طلایه داران قزوین- هرماس فاتح تبریز- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه امام علی علیه السلام بوئین زهرا
شهاب زنجان- عقاب تهران- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه کارگران زنجان
شاهین کوثر اردبیل-نخبگان مهر اردبیل- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی خلخال
افتخار شوشتر-بهزیستی لرستان- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی شوشتر
بویر احمد یاسوج –استقلال ماهشهر- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی یاسوج- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی خرم آباد
سپاهان خورموج- دانشگاه علوم پزشکی کرمان- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی خورموج
باهو دشتیاری چابهار- امید بتن نورآباد فارس- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی چابهار

جمعه ۱۰ آبان ۹۸

مهاجر نوین مشهد -   غفاری قزوین- ساعت ۱۴ - ورزشگاه تختی مشهد
۰۴ بیرجند-مقدسی کیش- ساعت ۱۴ - ورزشگاه آزادی بیرجند
شهرداری منوجان کرمان- سپید دشت شهرضا- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه شهرداری منوجان
رز موکت بروجن- تامرادی کهکیلویه- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی بروجن
کوثر مهران ایلام- المپیک دورود- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه عدالت ایلام
کیمیای تهران – شهروند رامسر - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه عطر سیب تهران
شاهین بندر عامری- عقاب شیراز- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهداء اهرم
فولاد اصفهان- خلیج فارس میناب- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه کارخانه سیمان اصفهان
آذراب اراک -   آریو نجم تهران- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه آذراب اراک
دماوند آمل- فرهنگ البرز- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه اجوارکلا آمل
یزد لوله- فولاد  هرمزگان- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهید نصیری یزد
سولدوز نقده- برق آرا البرز- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی نقده

شنبه یازده آبان ۹۸

آذر کوثر تبریز- فرهنگ ایثار آستارا- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه مرزداران تبریز

هفته دهم - سه شنبه ۱۴ آبان ۹۸

آریان اندیشه تهران- شهرداری فریدونکنار- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهید صادقی اندیشه
کاویان نقده- شهاب زنجان- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی نقده
مقاومت نوین تهران- پیام انتظارآشخانه- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه ۵آذر تهران
شاهین فرابرد زنجان-آبیدر سنندج- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه ۱۵ خرداد زنجان
سرخپوشان قم- استیل البرز آق قلا- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه شهید حیدریان قم
عقاب تهران- شاهین کوثر اردبیل- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه دوشان تپه تهران
مکریان مهاباد- سرخپوشان محمدزاده تبریز- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه آزادی مهاباد
هرماس فاتح تبریز- کشاورز بوکان- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه مرزداران تبریز

پنجشنبه ۱۶ آبان ۹۸

دریای بابل- نفت ایرانیان- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه ۷ تیر بابل
ذوب و فلزات همدان- آذراب اراک- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه جوانان بهار
برق آرا البرز- شهرداری مریانج همدان- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه شریعتی کرج
غفاری قزوین - پیام سرخه سمنان- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه ۱۵ خرداد تاکستان
ستاره کاسپین بابل – کیمیای تهران- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه شهدا  سیمرغ
آریو نجم تهران- دماوند آمل- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه شهید صادقی اندیشه
شهروند رامسر- سولدوز نقده- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
فرهنگ ایثار آستارا- طلایه داران قزوین- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه وحدت آستارا
شهدای ساری- مهاجر نوین مشهد- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه شهدا ساری
نخبگان مهر اردبیل- آذر کوثر تبریز- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه علی دایی اردبیل
عقاب شیراز- کشکان رود پلدختر- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه نیروی هوایی شیراز
رضوانی اصفهان - شهرداری منوجان- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه آرارات اصفهان
دانشگاه علوم پزشکی کرمان- فولاد اصفهان - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه زمین دانشگاه کرمان
مقدسی کیش- باهو دشتیاری چابهار- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه المپیک کیش
سپید دشت شهرضا- یزد لوله- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه تختی شهرضا
امید بتن نورآباد فارس- سپاهان خورموج- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه دهم شهید لشگری نور آباد
فولاد  هرمزگان-۰۴ بیرجند- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
آبی دلان بنه گز بوشهر- رز موکت بروجن- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهداء بنه گز
المپیک دورود- شاهین بندر عامری- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی دورود
پرسپولیس دزفول- بویراحمد یاسوج- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهید مهرولی شهر امام
تامرادی کهکیلویه- افتخار شوشتر- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه آزادی دهدشت
استقلال ماهشهر- کوثر مهران ایلام- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهداء ماهشهر

هفته یازدهم - سه شنبه ۲۱ آبان ۹۸

دریای حربده محمود آباد - دریای بابل- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید بهشتی محمود آباد
پیام انتظارآشخانه -آریان اندیشه تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه ۱۹مهر بجنورد
نفت ایرانیان- غفاری قزوین ۱۴: - ساعت ۱۴- ورزشگاه آبرسانی تهرانسر
استیل البرز آق قلا -    مقاومت نوین تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه فرهنگیان  علی آباد
پیام سرخه سمنان- شهدای ساری - ساعت ۱۴- ورزشگاه ولایت سمنان
مهاجر نوین مشهد -    سرخپوشان قم- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی مشهد
شهید اورکی اسلامشهر – هرماس فاتح تبریز- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
شهاب زنجان- مکریان مهاباد- ساعت ۱۴- ورزشگاه کارگران زنجان
کشاورز بوکان- فرهنگ ایثار آستارا- ساعت ۱۴- ورزشگاه وحدت  بوکان
طلایه داران قزوین- نخبگان مهر اردبیل- ساعت ۱۴- ورزشگاه امام علی علیه السلام بوئین زهرا
آذر کوثر تبریز- عقاب تهران- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه مرزداران تبریز
شاهین کوثر اردبیل - کاویان نقده- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی خلخال
بهزیستی لرستان – تامرادی کهکیلویه- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی خرم آباد
فرهنگ البرز- آریو نجم تهران- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شریعتی کرج

چهارشنبه ۲۲ آبان ۹۸

یزد لوله- رضوانی اصفهان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید نصیری یزد
۰۴ بیرجند- سپید دشت شهرضا- ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی بیرجند
آذراب اراک- شاهین فرابرد زنجان- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه آذراب اراک
آبیدر سنندج- برق آرا البرز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه ملک نیا سنندج
شهرداری مریانج همدان- شهروند رامسر- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهید حاجی بابایی مریانج
کوثر مهران ایلام- پرسپولیس دزفول- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه عدالت ایلام
افتخار شوشتر- آبی دلان بنه گز بوشهر- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی شوشتر
شاهین بندر عامری- استقلال ماهشهر- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهداء اهرم
رز موکت بروجن- عقاب شیراز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی بروجن
کشکان رود پلدختر - المپیک دورود- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی خرم آباد
خلیج فارس میناب - دانشگاه علوم پزشکی کرمان- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهید امینی میناب
سولدوز نقده- ستاره کاسپین بابل- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی نقده
فولاد اصفهان - امید بتن نورآباد فارس- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه کارخانه سیمان اصفهان
دماوند آمل- ذوب و فلزات همدان- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه اجوکلا آمل
سپاهان خورموج- مقدسی کیش- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی خورموج
باهو دشتیاری چابهار- فولاد هرمزگان - ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی چابهار
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار