• کد خبر:۱۰۱۴۲۲
مدیرعامل باشگاه شهدای بابلسر از برخورد با متخلفین احتمالی در دیدار برابر شهرداری بندرعباس خبر داد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ سرمربی تیم شهدا بابلسر در پایان دیدارهای هفته سوم که با شکست ۳-۱ این تیم برابر شهرداری بندرعباس همراه شد طی مصاحبه ای اعلام کرد برخی از بازیکنان این تیم کم کاری کرده اند. به همین دلیل با محجوب پروین، مدیرعامل این باشگاه تماس گرفتیم تا نظر ایشان و جرایم احتمالی متخلفین را جویا شویم.

مدیرعامل باشگاه شهدا بابلسر در مورد نتایج ضعیف این تیم به خبرنگار دی اسپورت گفت: همانطور که همه می دانند تا دقیقه ۹۰ که فدراسیون داشت کارت های بازی را صادر می کرد، نمی دانستیم قرار باشگاه شهدا در بابلسر بماند یا به ساری منتقل می شود. همین موضوع موجب شد تا تمرینات تیم علیرغم تلاش کادرفنی که به دنبال ثبات بودند، با بی نظمی همراه شود، به طوری که در هر تمرین پنج نفر می آمدند و ۶ نفر می رفتند و بازیکنان ثابت حاضر در تمرینات تعداد اندکی از بازیکنانی که با ما قرارداد داشتند بود.

پروین با بیان اینکه نتایجی که تا به امروز کسب کردیم اصلا برازنده تیم ما نیس، ادامه داد: نتایج تیم من خوب نبود ولی به این موضوع هم باید توجه داشت که تیم ما در دقیقه نود بسته شد. من فکر می کنم این تیم با توجه به بازیکنانی که جذب شده و کادرفنی که داریم یکی دو هفته دیگر روند رو به رشد خود را آغاز خواهد کرد و خیلی نگران این مسئله نیستیم.

وی در مورد اتهام سرمربی تیمش در خصوص کم کاری برخی از بازیکنان گفت: سایت دی اسپورت صحنه گل هایی که شهرداری بندرعباس به ثمر رساند را منتشر کرده، شما ببینید چگونه این گل زده شد. من فکر می کنم برخی از مسائل مطرح شده با توجه به مستنداتی که هست، رخ داده و قطعا با جدیت با کسانی که چنین کاری را انجام داده اند برخورد خواهد شد.

محجوب پروین در پاسخ به این سوال که آیا تخلف اثبات شده گفت: به هر حال مستنداتی در دست داریم که با توجه به آن تصمیم خواهیم گرفت. 

وی در مورد نام و میزان جریمه بازیکنان گفت: نام بازیکنان را به مراجع ذیصلاح اعلام کردیم ولی نمی توانم میزان جریمه را بگویم. شاید حتی از تیم کنار گذاشته شوند. وقتی بازیکنی به تیم و هم تیمی های خود پشت می کند و کاری را مرتکب می شود که خلاف عرف است به شخصیتش باز می گردد. 

پروین در مورد شایعه تعویض کادرفنی گفت: خودتان می گویید شایعه، ما حتی به این مسئله ای که می گویید حتی فکر هم نکرده ایم چه برسد که به دنبال تغییرات باشیم. ما به کادرفنی خودمان اعتقاد راسخ داریم و قطعا با گذشت چند هفته نتایجی که مد نظرمان است را کسب خواهیم کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار