• کد خبر:۱۰۱۴۲۳
مربی تیم‌ فوتبال شهرداری بم گفت : مجموعه شهرداری بم از بازیکنان، کادرفنی و مدیریتی همگی برای موفقیت و رقم زدن نتایجی تاریخ ساز برای شهر بم در تلاش هستند و از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ علیرضا لطیفی مربی تیم شهرداری بم در خصوص آخرین وضعیت این تیم در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت اظهار کرد: خوشبختانه با تلاش مدیریت و کادرفنی تیم شهرداری بم، امسال بازیکنانی باغیرت و متعصب کنار هم جمع شده اند. مجموعه شهرداری بم از بازیکنان، کادرفنی و مدیریتی همگی برای موفقیت و رقم زدن نتایجی تاریخ ساز برای شهر بم در تلاش هستند و از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

لطیفی در خصوص دیدار شهرداری بم مقابل شهدای بابلسر گفت: آنالیز خوبی از تیم حریف انجام دادیم و می دانیم که در زمین خودشان به خوبی بازی می کنند اما ما هم تیم قدری هستیم و به شاگردان خود ایمان داریم‌. مطمئنا برای کسب ۳ امتیاز به میدان خواهیم رفت.

مربی شهرداری بم در خصوص وضعیت مالی و پرداختی این باشگاه به بازیکنان گفت: خوشبختانه با تلاش فرماندار، شهردار و هیئت مدیره شهرداری بم منابع مالی مورد نیاز تامین و انشالله تا اواخر هفته قسط اول بازیکنان و کادر فنی پرداخت خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار