• کد خبر:۱۰۱۴۳۴
دیدار دو تیم فوتبال اروند خرمشهر و شهرداری فومن از سری مسابقات هفته چهارم رقابت های لیگ دسته دوم لغو شد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ دیدار دو تیم فوتبال اروند خرمشهر و شهرداری فومن از سری مسابقات هفته چهارم رقابت های لیگ دسته دوم بدلیل عدم حضور نماینده استان گیلان در خرمشهر لغو شد.

شفیعی راد مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته دوم در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت در این خصوص اظهار داشت : در حال حاضر باشگاه شهرداری فومن هیچ مکاتبه ای با سازمان لیگ در خصوص عدم حضور در این مسابقه انجام نداده و از نظر سازمان این مسابقه برقرار است اما اینکه تیم فوتبال شهرداری فومن بدون اطلاع به سازمان لیگ در مسابقه حاضر نشود بحث دیگری است که باز در این زمینه آئین نامه مسابقات و انضباطی فدراسیون می گوید که تمام تشریفات یک مسابقه اعم از حضور عوامل اجرایی مسابقه شامل داوران ، ناظر بازی ، تیم میزبان ، نیروهای امنیتی ، آمبولانس و... صورت گیرد و در صورتی که تیم حریف در زمین مسابقه حاضر نشود عدم حضور این تیم توسط نماینده فدراسیون فوتبال صورتجلسه شده و پرونده این مسابقه به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارجاع می شود.

شایان ذکر است اعضای تیم فوتبال شهرداری فومن به دلیل وجود مشکلات مالکیتی و مالی در این تیم حاضر به اعزام به خرمشهر نشدند تا در هفته چهارم مسابقات متحمل یک شکست غیرفنی شده و خرمشهری ها را به آسانی صاحب سه امتیاز بازی کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار