• کد خبر:۱۰۱۴۵۶
فوتبال بوشهر و گناوه باید مدیون حاج آقا خدری باشد؛
  • ۱۲:۴۸
  • ۱۷/مهر/۱۳۹۸

کلانتری: بازی سنگینی مقابل میلادمهر داشتیم

سرمربی تیم فوتبال امید گناوه می گوید که تیمش دیر بسته شده و باید تا پایان نیم فصل اول برای شکل بستن این تیم تلاش شود و پس از نیم فصل تصمیم گرفته شود که چه هدفی را در ادامه دنبال کنند‌.
به گزارش"دی اسپورت"؛ علی اصغر کلانتری سرمربی امید گناوه پس از برتری تیمش برابر میلادمهر تهران در هفته چهارم مسابقات لیگ دسته دوم در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت اظهار داشت : می دانستیم که بازی سنگینی در پیش داریم مخصوصا در تیم مقابلی که از ۲ الی ۳ ماه پیش تشکیل شده و روند آماده سازی خود را آغاز کرده است. ما در مجموع یک هفته نیست که کنار هم تمرین می کنیم و در لحظات پایانی تیم را تشکیل دادیم.

کلانتری افزود : در بازی امروز به عنوان مربی هیچ کاری انجام ندادم و تاثیری در این برد نداشتم تمام زحمات را بازیکنانم کشیدند و با تعصب ، جنگندگی و همدلی که در وجودشان شکل بسته است نتوانستند در این بازی پیروز از میدان مسابقه خارج شوند.

سرمربی امید گناوه بیان داشت : شکست امروز از شایستگی های میلادمهر کم نمی کند چرا که آنها تیم خوبی هستند و ما نیز برای بهتر شدن باید نهایت تلاش مان را انجام دهیم و به آینده امیدوار باشیم.

کلانتری در پاسخ به پرسش خبرنگار ما مبنی بر اینکه چه هدفی را در رقابت های لیگ دو دنبال خواهند کرد گفت : تیم امید گناوه اولین سالی است که در رقابت های لیگ دسته دوم آن هم در شرایطی که در دقیقه ۹۰ تیم بسته شد تیمداری می کند و به نظرم باید تا پایان نیم فصل تیم را شکل ببندیم و بعد در نیم فصل دوم تصمیم بگیریم که باید چه هدفی را دنبال کنیم.

وی در خصوص عملکرد تیم داوری بازی نیز گفت : عملکرد تیم داوری در این بازی عملکردی مطلوب و خوب بود داوران امروز نشان دادند که شجاع هستند و همین شجاعت آنها کمک می کند تا پیشرفت خوبی در عرصه قضاوت داشته باشند.

کلانتری در خصوص حضور مسئولان شهری و نماینده مردم گناوه در مجلس در کنار تیم امید گناوه نیز گفت : نماینده بندرگناوه در مجلس شاید اولین نماینده ای باشد که در عرصه ورزش در کنار تیم از شهرش است و بایستی ورزش و علی الخصوص فوتبال بوشهر باید مدیون حجت الاسلام و مسلمین خدری باشد که همه جوره بری تیم های ورزشی کمک می کند تا فضای مناسبی برای جوانان بوشهر مخصوصا گناوه ایجاد شود.

سرمربی شیرازی امید گناوه در خصوص فوتبال شیراز و اینکه چرا تیم های شیرازی حمایت خوبی از سوی مسئولان استانی نمی شود گفت : طبیعی است که وضعیت فوتبال شیراز به این شکل باشد چرا که در ۳۰ سال گذشته نماینده ای به مانند حاج آقا خدری در کنار تیم های شیرازی نبوده و از آنها حمایت نکرده است. اگر نمایندگان حمایت می کردند شخصا تا الان ۴ تیم را به لیگ برتر آورده بودم.

سرمربی سابق فجرسپاسی شیراز در خصوص بازی تیم فجر برابر استقلال در جام حذفی کشور نیز گفت : به نظر من فجر می تواند یقه استقلال را بگیرد چرا که از این تیم شناخت کافی دارم و می دانم چطور تیمی است.

وی در پایان گفت : بابت این برد به مردم گتاوه تبریک می گویم و قول می دهم که تا پایان لیگ تمام تلاش مان را برای موفقیت تیم به کار ببریم. و از مردم و مسئولان نیز می خواهم حامی ما تا پایان لیگ باشند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار