• کد خبر:۱۰۱۴۵۷
از داوری های ۴ بازی قبل متضرر شدیم؛
  • ۱۳:۵۶
  • ۱۷/مهر/۱۳۹۸

ترک زاده: مس نوین مشکل زمین تمرین دارد

سرمربی مس نوین کرمان گفت که با وجود ده نفره شدن بازیکنانش مقابل تیم آوالان کامیاران بازی شجاعانه ای را ارائه دادند و بدنبال برتری در این بازی بودند.
به گزارش"دی اسپورت"؛ رضا ترک زاده پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل آوالان کامیاران در خصوص این بازی اظهار داشت : ما در بازی امروز شرمنده هواداران شدیم که نتوانستیم امتیازات کامل بازی را کسب کنیم ولی این چهارمین بازی به احتساب بازی جام حذفی است که از داوری متضرر می شویم که فیلم ها و تمام صحنه های داوری موجود هستند اما با وجود مشکلانی که داریم بازی های نترس و شجاعانه ای را ارائه می دهیم.

ترک زاده با بیان اینکه نبود زمین تمرین یکی از بزرگترین دغدغه و مشکلات تیم مس نوین است گفت : ما در زمین چمن مصنوعی تمرینات مان را انجام می دهیم و در زمین چمن مصنوعی مسابقات مان را برگزار می کنیم که این موضوع یکی از بزرگترین مشکلات تیم مس نوین در فصل جاری است.

سرمربی مس نوین بیان داشت : پس از اخراج بازیکن مان و ده نفره شدن چندین موقعیت را از دست دادیم. مطمئن باشید این تیم در آینده هماهنگ تر از امروز خواهد بود و فوتبالی به مراتب بهتر از اینها را ارائه خواهد داد.

وی با بیان اینکه باید در مورد مسائل و اشتباهات داوری فکر اساسی شود گفت : باید فکری به حال اشتباهات داوری بکنیم چرا که واقعا ما در بازی های گذشته از اشتباهات داوری متضرر شدیم‌. حتی در بازی خانگی مان نیز به این شکل برای ما سوت می زنند که کار را برای ما سخت می کند که باید باشگاه به این مسئله ورود کند چرا که تیم ما جوان و کم تجربه است و اگر قرار باشد چون تیم ما جوان و کم تجربه است بدین شکل تاوان دهد و از اشتباهات داوری متضرر شود در ادامه مطمئنا کار برای مس نوین سخت خواهد شد.

ترک زاده ادامه داد : با وجود ده نفره شدن بازی شجاعانه ای انجام دادیم و حتی مهاجم اضافه کردیم و بدنبال برتری در این بازی بودیم که متاسفانه موقعیت هایی که ایجاد کردیم تبدیل به گل نشد.

وی در پایان گفت : جا دارد از بازیکنانم بابت تلاشی که کردند و بازی جانانه ای که مقابل تیم کامیاران که در رده دوم جدول است ارائه دادند تشکر کنم و اطمینان دارم که مس نوین در آینده حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار