• کد خبر:۱۰۱۴۷۶
اعلام آرای انضباطی فدراسیون فوتبال؛
  • ۲۰:۱۱
  • ۱۷/مهر/۱۳۹۸

کشکان رود نقره داغ شد / سپاها‌ن خورموج بازنده

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تعدادی از پرونده های مطروحه اعلام کرد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ دیدار دو تیم آذرآب اراک. و کیمیای تهران برگزار و تخلفاتی مبنی بر فحاشی تماشاگران تیم آذرآب به داور صورت گرفت باشگاه آذرآب اراک به دلیل فحاشی تماشاگرانش به پرداخت ۳ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد.

*دیدار آریان اندیشه تهران و پیام سرخه سمنان برگزار و تخلفاتی از سوی مهدی آقایی مربی تیم فوتبال آریان اندیشه مبنی بر تحریک تماشاگران صورت گرفت وی به یک جلسه محکومیت‌از همراهی تیم خود و پرداخت یک میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد.

*تیم پیام سرخه سمنان نیر به دلیل سوء رفتار تیمی به پرداخت ۲ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد.

*دیدار شاهین بندرعامری و کشکان رود پلدختر برگزار و تخلفاتی از سوی فرزاد صفاپذیر مبنی بر اعتراض و تهدید داور صورت گرفت وی به یک جلسه محرومیت و پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*محمد جودکی از تیم کشکان رود پلدختر به دلیل ضرب و شتم داور مسابقه به شش ماه محرومیت و به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*فرزاد جمالی از تیم کشکان رود پلدختر به دلیل اهانت و فحاشی به داور به سه جلسه محرومیت و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*تیم کشکان رود پلدختر به دلیل حمله ور شدن کلیه اعضای تیم به سمت داور بایستی ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*دیدار رضوانی اصفهان و سپاهان خورموج به دلیل عدم حضور نماینده خورموج برگزار نشد این دیدار به دلیل عدم حضور تیم فوتبال سپاهان خورموج ۳ بر صفر به سود تیم رضوانی اعلام و این تیم به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می شود.

*دیدار پیام سرخه سمنان و شهروند فریدونکنار برگزار و تخلفاتی از سوی حسن قربانی بازیکن شهروند فریدونکنار مبنی بر اهانت به داور که منجر به اخراج وی شد صورت گرفت وی یک جلسه از همراهی تیمش محروم و به پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*بابک دن بازیکن شهروند فریدونکنار نیز به دلیل رفتار غیر ورزشی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم و به پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*دیدار دو کشاورز بوکان و مکریان مهاباد برگزار و تخلفاتی از سوی بایزید ریحانی مبنی بر ورود به زمین مسابقه و اعتراض به داور صورت گرفت وی به توبیخ کتبی و پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*کامران قروین از تیم کشاورز بوکان به دلیل مضروب کردن سرمربی به پنج جلسه محرومیت و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*تیم مکریان مهاباد نیز به دلیل داشتن ۸ بازیکن اخطاری به پرداخت ۳۲ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*تیم فوتبال استقلال نوین بندرماهشهر به دلیل داشتن ۶ بازیکن اخطاری در دیدار برابر بهزیستی لرستان به ۲۴ میلیون جریمه نقدی محکوم شد.

*دیدار دو تیم بویراحمد یاسوج و کشکان رود پلدختر برگزار و تخلفاتی از سوی سیدمحسن شاهرخی از تیم کشکان رود پلدختر مبنی بر فحاشی به داور که منجر به اخراج وی شد صورت گرفت وی به سه جلسه محرومیت و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*تیم کشکان رود پلدختر نیز به دلیل داشتن ۵ بازیکن اخطاری به پرداخت بیست و چهار میلیون ریال محکوم شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار