• کد خبر:۱۰۱۴۸۹
هشت مسابقه از دیدارهای هفته هشتم لیگ دسته اول فوتبال روز جمعه برگزار می‌شود.
به گزارش"دی اسپورت"، دیدارهای هفته هشتم لیگ دسته یک روز جمعه برگزار می‌شود. در حال حاضر فشردگی جدول باعث مهیج شدن بیشتر مسابقات شده است. فاصله تیم صدرنشین با تیم ششم جدول فقط یک امتیاز است! 4 تیم اول جدول 15 امتیازی هستند و دو تیم 14 هم در رده پنجم و ششم جدول قرار دارند.

بادران تهران صدرنشین مسابقات این هفته میزبان تیم آلومینیوم اراک 12 امتیازی است. شاگردان محمود فکری هفته گذشته شکستی دور از انتظار را در خانه متحمل شدند و این هفته هم بازی سختی در بادران دارند. سرنوشت صدرنشین لیگ در این مسابقه تعیین می شود. اگر بادران همچنان برنده باشد در صدر جدول باقی خواهد ماند ولی اگر بازنده شود یا یک امتیاز بگیرد در آنصورت ممکن است صدر را به تیم های دیگر تقدیم کند.

مس رفسنجان تیم دوم جدول هم میزبان تیم داماش گیلانیانی است که مدیرانش مدام از بی انگیزگی برای تیمداری صحبت می کنند. به نظر می رسد مس شانس برنده شدنش در این بازی زیاد باشد.

خوشه طلایی ساوه برای اولین بار در شهر خودش به میدان خواهد رفت وشاگردان محسن عاشوری در هفته های گذشته مجبور به بازی در شهر قم بودند. آرمان گهر تیم سیزدهم جدول خیلی بد شانس است که باید در ورزشگاه پر از تماشاگر خوشه طلایی مسابقه بدهد.

گل ریحان البرز تیم چهارم جدول به مصاف تیم مس کرمان خواهد رفت که در رده یازدهم قرار دارد. مجتبی حسینی سرمربی مس کرمان پیش از این با گل ریحان کار کرده است و به خوبی شرایط این تیم را می شناسد این مسابقه هم یک نبرد دیدنی و تمام عیار است.

فجرسپاسی تیم پنجم جدول هم یک بازی سخت با سرخپوشان پاکدشت رده هشتمی دارد. 

نود ارومیه تیم شگفتی ساز مسابقات که در رده ششم جدول است به مصاف ملوان بحران زده می رود. ملوانی که با 2 امتیاز در رده یکی مانده به آخر جدول است و برای بقا در لیگ دسته اول دست و پا می زند. پژمان نوری و مازیار زارع دو کاپیتان سابق ملوان به همراه محمد احمدزاده هنوز نتوانسته اند این تیم را از قعر جدول جدا کنند و ملوان به دنبال اولین بردش در هفته هشتم لیگ است!

سپیدرود رشت تیم نهم جدول باید به مصاف رایکا بابل برود. نبرد دو تیم گیلانی و مازندرانی هم می‌تواند در نوع خود جالب باشد.

استقلال خوزستان رده چهاردهمی میزبان تیم قشقایی شیراز رده پانزدهمی است و این مسابقه برای فرار از قعر جدول انجام می شود. 

آخرین بازی هفته هم روز شنبه بین دو تیم نیروی زمینی  رده شانزدهمی با شهرداری تبریز رده هجدهمی برگزار خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار