• کد خبر:۱۰۱۴۹۱
سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی جم از سمتش در این تیم کناره‌گیری کرد‌.
به گزارش"دی اسپورت"و به نقل از روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی، عبدالرحیم خطیب که از زمان حضور پارس جنوبی در رده‌های پایین‌تر، سرپرستی این تیم را به‌عهده داشت، از سمتش در این باشگاه استعفا کرد. خطیب که کارمند رسمی شرکت نفت است، با توجه به بخشنامه ابلاغی وزارت نفت برای بازگشت کارمندانش به محل کار خود مجبور به کناره‌گیری از تیم فوتبال پارس جنوبی جم شد.

خطیب درباره جدایی اش از پارس جنوبی جم گفت: به هر حال هر آمدنی رفتنی دارد. با توجه به بخش نامه وزارت نفت باید سمتم را ترک می‌کردم و تقدیر این بود که در این مقطع از پارس جنوبی جدا شوم.

وی ادامه داد: از هواداران خوب پارس جنوبی، مدیران باشگاه آقایان بهرام رضاییان، مراد مرادی، ایوب چراغی و... تشکر می‌کنم که در مدت حضورم مانند برادر کنارم بودند و زحمات زیادی کشیدند. از آقایان تارتار و کمالوند، کادرفنی و بازیکنان هم بابت لطفی که همواره داشتند ممنونم و باید اذعان کنم دوران خیلی خوبی را در کنار این عزیزان داشتیم. همچنین از امام جمعه معزز، آقایان موسوی و یوسفی مدیران کنونی و پیشین منطقه ویژه اقتصادی پارس، نماینده گرامی مردم در شورای اسلامی فرمانداران گرانمایه، معاونان و بخشداران، شورای شهر و شهرداری، آقایان محمد اسدی، دوراهکی و سایر مقامات استان و شهرستان نهایت تشکر را دارم.

خطیب با گلایه از برخی افراد تأکید کرد: در ماه‌های گذشته نامهربانی‌هایی از سوی برخی افراد خارج از باشگاه برای من اتفاق افتاد که باعث تکدر خاطرم شد. با این وجود همه را به خدا می‌سپارم و ان‌شاالله تیم پارس جنوبی بتواند در آینده نیز سربلند و موفق به کارش ادامه دهد.

وی افزود: من از سمت سرپرستی تیم استعفا کردم، اما در کنار مجموعه پارس جنوبی خواهم بود. از این پس مانند یک هوادار به پشتیبانی از تیم می‌پردازم و هرجا که نیاز باشد کمک خواهم کرد. امیدوارم در شهرستان جم همه متحد شوند و بتوانند این تیم را که دلخوشی تمام مردم شهر است به سرمنزل مقصود برسانند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار