• کد خبر:۱۰۱۵۰۰
تیم فوتبال فجرسپاسی عصر فردا در شیراز به مصاف تیم سرخپوشان پاکدشت خواهد رفت.
به گزارش"دی اسپورت"؛ تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز عصر فردا در دیداری حساس از ساعت ۱۵ در ورزشگاه حافطیه شیراز به مصاف تیم سرخپوشان پاکدشت خواهند رفت.

فجری ها که پیش از این بازی نتایج مطلوبی را کسب کرده و حتی هفته پیش موفق شدند با کسب حداقل امتیاز در زمین حریف بابل را ترک کنند امید به بازی های پیش رو و هفته های آتی دارند تا با کسب حداکثر امتیازات در بازی و هفته های پیش رو جایگاه خود را در بالای جدول تحکیم بخشند و جزو سه تیم بالای جدول باشند البته در حال حاضر فاصله امتیازی در جدول بسیار کم بوده و ۶ تیم ابتدای جدول می توانند در صورت لغزش یکی از تیم ها جای دیگری را بگیرد.

در سوی مقابل تیم فوتبال سرخپوشان پاکدشت که در فصل جاری بازیکنان جوانی را در اختیار دارد توانسته تا حدودی نتایج خوبی را کسب کند و رتبه تک رقمی را برای خود جفت و جور کند البته با نتایجی که سرخپوشان پاکدشتی کسب کرده اند این تیم را آرام آرام به ۶ تیم اول جدول نزدیک می کند و درصورتی که همین روند آنها ادامه داشته باشد این تیم را باید یکی از بالانشینان جدول و جزو مدعیان اصلی صعود دانست‌.

شاگردان علی نیکبخت هفته گذشته موفق شدند با ارائه یک بازی هجومی سپیدرود رشت را با ۴ گل بدرقه کنند و به نوعی این تیم را مورد فشار هواداران خود قرار دهند.
.
در حال حاضر تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز با کسب ۱۴ امتیاز از دیدارهای اخیر خود در رده پنجم جدول و تیم سرخپوشان پاکدشت با کسب ۱۱ امتیاز در رده هشتم جدول رده بندی قرار گرفته اند. فاصله امتیازی دو تیم با یکدیگر و سایر بالانشینان جدوا به گونه ای است که در صورتی که تیم فجر بازی فردا را با برد پشت سر بگذارد می تواند جایگاه فعلی خود را در جدول را حفظ کند و حتی با عدم نتیجه گیری تیم های بالادستی خود صعودی در جدول داشته باشد اما سرخپوشان پاکدشت نیز به مانند فجر می تواند با برتری در بازی فردا علاوه بر حفظ جایگاه به رتبه های بالاتر نیز صعود کند. که در این میان این امکان وجود دارد که تیم شکست خورده نیز در جدول سقوط چند پله ای داشته باشد.

دو تیم فجرسپاسی شیراز و سرخپوشان پاکدشت تابحال دو بار در فصل گذشته برابر هم صف آرایی کردند که در این دو بازی که به صورت رفت و برگشت برگزار شده که در بازی رفت به میزبانی فجری ها برگزار شد با برتری ۲ بر صفر پاکدشتی ها و در بازی برگشت نیز که به میزبانی پاکشتی ها برگزار شد با برتری پرگل چهار بر دو فجری ها به پایان رسید که با این تفاسیر سهم هر دو تیم از رویارویی با یکدیگر یک برد است که باید دید در تقابل سوم آنها چه نتیجه ای رقم خواهد خورد.

تیم داوری:

قضاوت این دیدار برعهده سیدرضا مهدوی بوده و آقایان وحید امیری و محمد صالح آبادی وی را در امر قضاوت یاری خواهند کرد. معین ایزدی به عنوان داور چهارم و محمدحسین معتمدی فر به عنوان ناظر داوری در این بازی حضور خواهند داشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار