• کد خبر:۱۰۱۵۰۱
پیش بازی مس رفسنجان - داماش؛
  • ۲۰:۲۷
  • ۱۸/مهر/۱۳۹۸

یک گام تا صدرنشینی مس

تیم فوتبال مس رفسنجان عصر فردا در هفته هشتم رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور به مصاف تیم فوتبال داماش گیلان خواهد رفت.
به گزارش"دی اسپورت"؛ تیم فوتبال مس رفسنجان عصر فردا در هشتمین دیدار خود در رقابت های لیگ دسته اول عصر فردا از ساعت ۱۵:۱۵ به مصاف تیم بحران زده داماش گیلان خواهد رفت.

نارنجی پوشان رفسنجانی در حالی به مصاف تیم داماش بحران زده خواهند رفت که در وضعیت مطلوبی قرار دارند و با تکیه بر رتبه دوم جدول رده بندی لیگ یک گام تا صدرنشینی مسابقات فاصله دارند.

شاگردان ربیعی هفته پیش در دربی کرمان به تساوی یک بر یک رضایت دادند و با تک امتیاز بازی ۱۵ امتیازی شده و جایگاه خود را در بالای جدول حفظ کردند.

در سوی مقابل داماشی ها از چند هفته پیش دچار یک چالش و بحران جدی شده اند آنها ابتدا با اعتراض و فشار هواداران خود مبنی بر عملکرد بازیکنان و کادرفنی و نتایج کسب شده رو به رو شدند و در ادامه با رو به رو شدن با مشکلات مالی و عدم پرداخت مطالبات بازیکنان با اعتصاب آنها رو به رو شدند که در این میان سیامک فراهانی سرمربی داماش با استعفای خود شوک جدیدی را به این تیم وارد کرد. 

پس از اتفاقات و حواشی های ایجاد شده حول باشگاه داماش مسئولان استانی تشکیل جلسه دادند تا راه حلی رابرای برطرف کردن مشکلات داماش پیدا کنند پس از تشکیل جلسه و قول های مساعد از سوی مسئولان استانی کادرفنی این تیم که با استعفای فراهانی از این تیم جدا شدند بار دیگر به همراه سیامک فراهانی بر راس کار بازگشتند تا به راه خود در لیگ ادامه دهند.

با شکستن اعتصاب داماشی ها و بازگشت آنها به تمرینات پس از اعزام این تیم به رفسنجان باز هم خبرهای خوبی از اردوی این تیم به گوش نمی رسد که این مسائل نشان می دهد که مشکلات لاجوردی پوشان همچنان پابرجا بوده و با این مشکلات دست و پنجه نرم می کنند.

با وجود همه این حواشی ها حول باشگاه داماش آنها پس از شکست اعتصاب خود در بازی اول برابر نود ارومیه در خانه با تساوی یک بر یک موفق شدند و باید منتظر ماند و دید که در بازی فردا برابر مس رفسنجان مدعی چه نتیجه ای را رقم خواهند زد.

تیم فوتبال مس رفسنجان تا پایان هفته هفتم در رده دوم جدول رده بندی و تیم داماش گیلان با کسب ۱۰ امتیاز در رده دهم جدول و در همسایگی تیم فوتبال سپیدرود رشت دیگر تیم گیلانی قرار گرفته است.

تیم داوری:

قضاوت این دیدار را امیر عرب براقی برعهده داشته و آقایان علی الفتی و محمدعلی رضایی وی را در امر قضاوت یاری خواهند کرد. حسین حسینی به عنوان داور چهارم و محمدرضا امینی به عنوان ناظر داوری در این بازی حضور خواهند داشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار