• کد خبر:۱۰۱۵۰۲
پیش بازی گل ریحان - مس کرمان؛
  • ۲۰:۳۰
  • ۱۸/مهر/۱۳۹۸

حسینی به تیم سابقش رسید

تیم فوتبال گل ریحان البرز عصر فردا میزبان تیم مس کرمان خواهد بود.
به گزارش"دی اسپورت"؛ تیم فوتبال گل ریحان البرز عصر فردا در هفته هشتم رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور در کرج به مصاف تیم مس کرمان خواهد رفت.

گل ریحان که این روزها نتایج نسبتا خوبی را در لیگ کسب کرده است آرام آرام خود را به صدر جدول نزدیک کرده و این قصد را دارد تا در ادامه با جمع آوری امتیازات در صدر جدول مسابقات قرار بگیرد چیزی که دور از انتظار نیست اما با وجود مدعیان سرسختی چون مس رفسنجان ، بادران ، فجر و حتی خوشه طلایی که با وجود اولین حضور خود در لیگ یک نتایج خیره کننده ای را کسب کرده است خیلی سخت به نظر می رسد. با این وجود کرجی تا بدین جای لیگ که ۷ هفته از آن گذشته است با کسب ۱۵ امتیاز و به دلیل تفاضل کمتر نسبت به بادران ، مس رفسنجان و خوشه طلایی در رده چهارم جدول مسابقات قرار گرفته است.

در سوی مقابل مس کرمان همچنان در لیگ یک حال و روز خوشی ندارد و علارغم اینکه از او به عنوان یک مدعی یاد می شود در رده یازدهم جدول قرار گرفته است. آنها در بازی گذشته خود برابر خوشه طلایی که در کرمان و در زمین خودی برگزار شد با تساوی بدون گل متوقف شدند تا شعار حیا کن و رها کن در کرمان زودتر از پایان نیم فصل به گوش برسد.

دیدار فردا برای سرمربی مس بازی خاصی محسوب می شود چرا که فصل گذشته او هدایت گل ریحان را برعهده داشت اما در نهایت در صعود با این تیم به لیگ برتر در حالیکه تمام امکانات را در اختیار داشت ناکام ماند! تا با نتایج و رتبه ای که در فصل جاری با مس تا پایان هفته هفتم کسب کرده در مجموع کارنامه او را خدشه دار کند.

دو تیم تابحال ۴ بار برابر هم در لیگ یک قرار گرفته اند که در این ۴ بازی اخیر ۲ بازی با برتری مسی ها یک بازی با برتری گل ریحانی ها و یک بازی با تساوی به پایان رسیده است البته ناگفته نماند که دو دیدار این دو تیم زمانی بوده که تیم گل ریحان در دو فصل پیش در اختیار مجموعه اکسین البرز بود.


تیم داوری:‌

روح الله شریفی - علیرضا مرادی - حمیدرضا افشون - حامد صادقی جو - ناظر داوری : محسن فریمانی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار