• کد خبر:۱۰۱۵۰۳
پیش بازی نود ارومیه - ملوان؛
  • ۲۲:۴۱
  • ۱۸/مهر/۱۳۹۸

قوهای سپید میهمان پرشورهای لیگ

تیم فوتبال نود ارومیه عصر فردا در هفته هشتم رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور میزبان ملوان بندرانزلی خواهد بود.
به گزارش"دی اسپورت"؛ تیم فوتبال نود ارومیه عصر فردا در هشتمین دیدار خود در رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور عصر فردا از ساعت ۱۵:۱۵ در ورزشگاه تختی ارومیه میزبان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی خواهد بود.

ارومیه ای ها عصر فردا در حالی برابر قوهای سپید صف آرایی می کنند که بازیکنان این تیم به دلیل مشکلات مالی حاکم بر تیم حدود سه روزی بود که در اعتصاب به سر می بردند و حاضر به تمرین نشده بودند.

اما پس از سه روز عدم تمرین در نهایت با حضور استاندار آذربایجان غربی در تمرین این تیم و قول مساعد به بازیکنان؛ اعتصاب نودی ها شکست تا پس از سع روز عدم تمرین در فاصله ۲۴ ساعت مانده به بازی با ملوان تمرینات این تیم از سر گرفته شود.

نودی ها علارغم مشکلات مالی نتایج مطلوبی را در فصل جاری کسب کرده اند آنها تا پایان هفته هشتم رقابت ها با کسب ۱۴ امتیاز در رده هفتم جدول قرار گرفته و فقط یک امتیاز با صدر جدول فاصله دارند.

در سوی مقابل ملوانی ها که تازه به ثبات مالکیتی و مالی رسیده اند تا بدین لحظه نتوانستند بردی را برابر رقبای خود کسب کنند و همچنان با دو تساوی و ۲ امتیازی که کسب کرده اند در رده هفدهم جدول قرار گرفته و حال و روز خوشی ندارند با این حال قوهای سپید در تلاش هستند تا با کسب یک برد و ایجاد روحیه تیمشان روی نوار پیروزی افتاده تا با جمع آوری امتیازات خود را از وضع موجود خارج کند.

دو تیم نود ارومیه و ملوان فصل گذشته دو بار به صورت رفت و برگشت برابر هم صف آرایی کردند که در هر دو دیدار ملوانی ها موفق شدند برابر نماینده استان آذربایجان غربی پیروز شوند.

تیم داوری:

قضاوت این دیدار برعهده علی صفایی بوده و آقایان محمدعلی پورمتقی و رحیم حاجیلو وی را در امر قضاوت یاری خواهند کرد. رضوان سرشار به عنوان داور چهارم و ایرج ساعدی به عنوان ناظر داوری در این بازی حضور خواهند داشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار