• کد خبر:۱۰۱۵۰۴
دیدار دو تیم خوشه طلایی ساوه و آرمان گهرسیرجان عصر فردا در ورزشگاه شهید چمران ساوه برگزار خواهد شد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه در هفته هشتم رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور عصر فردا از ساعت ۱۵ در ورزشگاه شهیدچمران‌ ساوه به مصاف تیم آرمان گهرسیرجان خواهد رفت.

خوشه طلایی در حالی فردا برابر آرمان گهر قرار می گیرد که قرار است برای اولین بار از شروع فصل جاری در ساوه میزبان حریف خود باشد.

ساوه ای ها در فصل جاری علارغم اولین تجربه حضورشان در لیگ یک نتایج خیره کننده ای را کسب کردند و تا پایان هفته هفتم با کسب ۱۵ امتیاز و بدلیل تفاضل گل کمتر از بادران و مس رفسنجان در رتبه سوم جدول قرار گرفته است.

آرمان گهر نیز به مانند خوشه طلایی اولین سال حضورش در لیگ یک را تجربه می کند اما نسبت به نماینده ساوه نتایج خوبی را کسب نکرده و تا پایان هفته هفتم با کسب تنها ۵ امتیاز بر رده دوازدهم جدول تکیه زده است.

دو تیم بازی هفته اخیر خود را با تساوی برابر نماینده استان کرمان به پایان رساندند تیم خوشه طلایی برابر مس کرمان به تساوی بدون گل رضایت داد و تیم آرمان گهر نیز برابر مس رفسنجان در زمین خودی با تساوی یک بر یک متوقف شد.

دو تیم خوشه طلایی ساوه و آرمان گهرسیرجان یک بار آن هم در فینال فصل گذشته مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه های کشور قرار گرفتند که در آن بازی تیم خوشه طلایی با برتری برابر نماینده سیرجان به عنوان قهرمانی رقابت های لیگ دسته دوم دست یافت‌. تقابل فردای آنها دومین جدال دو تیم در تاریخ دو باشگاه است و باید منتظر ماند و دید که چه نتیجه ای در این دیدار بدست خواهد آمد.

تیم داوری:

سیدمهدی مرجان زاده – داریوش صابر مطلق – پوریا زحمتی – عباس مهدی زاده - ناظر داوری : مچید روغنی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار