• کد خبر:۱۰۱۵۰۵
مهدی جعفری سرمربی میلادمهر تهران با بیان اینکه دو هدف را در رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور دنبال می کنند امیدوار شد که در هفته های آتی چهره خوبی از تیم میلادمهر تهران نمایان شود‌.
به گزارش"دی اسپورت"؛ مهدی جعفری در خصوص بازی تیمش برابر امید گناوه در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت اظهار داشت : بازی با امید گناوه بازی خوبی بود چرا که ما در این بازی فوتبال روانی را به نمایش گذاشتیم اما متاسفانه روی یک ضدحمله غافلگیر شدیم. 

جعفری ادامه داد : اگر موقعیت هایی که روی دروازه امید گناوه ایجاد کردیم از آنها به خوبی استفاده می کردیم شرایط متفاوت میشد و با تمام احترامی که به تیم حریف و آقای کلانتری قائل هستیم اما این تیم با اختلاف ۶ الی ۷ گل برابر تیم ما متحمل شکست می شد.

سرمربی میلادمهر تهران افزود : ما کاملا سوار بازی بودیم و موقعیت های بیشتری ایجاد کردیم اما قانون گل نزنی گل میخوری برای ما ایجاد شد و در دقیقه ۸۵ روی یک غافلگیری دروازه ما باز شد و در نهایت نتیجه بازی را واگذار کردیم.

جعفری در پاسخ اینکه علت تحلیل رفتن بازیکنان تیم میلادمهر مشکل بدنسازی است یا خیر گفت : تیم ما ۱۰ روز مانده به شروع مسابقات بسته شده و تمرینات بدنسازی خوبی را پشت سر نگذاشتیم اما با وجود اینکه از لحاظ بدنی و تاکتیکی در شرایط هماهنگی نیستیم اما تا بدین لحظه نتایج خوبی را کسب کردیم و شکست برابر امید گناوه یکی از روزهای بدشانس ما بود چرا که در این بازی موقعیت های زیادی را از دست دادیم که در صورتی که تبدیل به گل می شد با اختلاف پیروز این بازی می شدیم.

وی در خصوص اینکه چه هدفی را در لیگ دنبال می کنند گفت : ما دو هدف را در لیگ دنبال خواهیم کرد هدف اول ما این است که جایگاه مان را در جدول تثبیت کنیم و در هدف دوم نیم نگاهی به صعود داشته باشیم که مطمئنا تیم ما پتانسیل صعود به لیگ یک را دارد.

جعفری در خصوص عملکرد تیم داوری این بازی نیز بیان داشت : قضاوت تیم داوری در بازی برابر امید گناوه خوب بود از آنها راضی هستم و بابت قضاوت خوبی که داشتند از آنها تشکر می کنم.

او در خصوص بازی هفته آینده تیمش برابر شهیدقندی یزد اظهار داشت : پس از سال ها دوری از یزد به این شهر باز خواهم گشت که امیدوارم بازیکنانم در مقابل تیم خوب شهید قندی یزد بازی خوبی را ارائه دهند.

وی در پایان گفت : مدیرعامل باشگاه زحماتی زیادی را در این مدت برای تیم کشیده است و تیم میلادمهر با از خودگذشتگی و لطف ایشان وارد مسابقات شده است هزینه هایی که در فصل جاری داشتیم هزینه های گزاف بوده و با تدبیر و از خودگذشتگی مدیرعامل این هزینه ها تامین شد.

جعفری افزود : امیدواریم از بازی های بعدی با تبلیغاتی که در سطح شهر تهران انجام خواهد شد هواداران زیادی برای حمایت از تیم ما به استادیوم بیاند.

وی همچنین امیدوار شد که نظارت بر بازی ها بیشتر شده و در هفته های آتی چهره خوبی از تیم میلادمهر تهران در مسابقات نمایان شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار