• کد خبر:۱۰۱۵۳۳
هفته نخست لیگ برتر بانوان کشور با برگزاری پنج دیدار در شهرهای مختلف کشورمان پیگیری شد
شروع طوفانی آذرخش ، پالایش گاز ، هیات البرز و شهرداری سیرجان

به " گزارش دی اسپورت " ، هفته نخست رقابت های لیگ برتر بانوان کشور دقایقی پیش با برگزاری 5 دیدار در شهرهای مختلف کشورمان پیگیری شد و در حساسترین دیدارها تیمهای هیات البرز ، آذرخش کردستان ، شهرداری سیرجان و پالایش گاز ایلام حریفان خود را شکست دادند.

سپاهان اصفهان 0 آذرخش کردستان 2

در حساسترین دیدار هفته شاگردان سمیه شهبازی در تیم فوتبال آذرخش کردستان موفق شدند با دو گل فاطمه قاسمی و سمیه خرمی میزبان خود را شکست دهند.

همیاری ارومیه 0 شهرداری سیرجان 6

تیم یکدست و آماده مریم جهانجاتی در ارومیه با درخش مهاجمین خود میزبان خود را گلباران کردند که در این دیدار شبنم بهشت هت تریک کرد ، افسانه چتر نور دو بار و زهرا علیزاده نیز یکبار دروازه همیاری را باز کردند.

هیئت فوتبال البرز 7 آویسا خوزستان 1

دو تیم تازه صعود کرده به لیگ برتر نیز در دیدار جذاب و پر گل در کرج به مصاف هم رفتند که در این دیدار تیم البرزی با درخشش سارا قمی مهاجم سرشناس فوتبال کشور با نتیجه 7 بر 1 تیم خوزستانی را شکست داد که در این بازی قمی 5 بار ، مریم محمدی و فاطمه خندان گلزنی کردند.

پالایش گاز ایلام 5 ذوب آهن اصفهان 0

پالایش گاز تیم سخت کوش لیگ برتر بانوان در خانه با آتشبازی زهرا حاتم نژاد با نتیجه 5 بر 0 ذوب آهن اصفهان را شکست داد که در این دیدار ابتدا کوثر عنبری در دقیقه 3 گلزنی کرد و در ادامه حاتم نژاد با 4 گل در برد پرگل تیم ایلامی سهم بسزایی داشت.

زاگرس شیراز 1 پارس جنوبی بوشهر 0

تیم فوتبال زاگرس شیراز که با مشکلات شدید مالی وارد لیگ شد در خانه موفق شد با گل دقایق پایانی بتول قاسمی با یک گل نماینده بوشهر را شکست دهد و به یک برد ارزشمند دست پیدا کند.

قابل ذکر است دیدار تیمهای شهرداری بم و ملوان بندر انزلی بدلیل عدم سفر ملوان لغو و بازی سه بر صفر بسود شهرداری بم اعلام شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار