• کد خبر:۱۰۱۵۳۷
فجرسپاسی 2 - سرخپوشان پاکدشت 1؛
  • ۱۷:۳۱
  • ۱۹/مهر/۱۳۹۸

خیز به صدر در آستانه بازی بزرگ با استقلال

شاگردان داود مهابادی با کسب یک پیروزی ارزشمند خود را مهیای جدال جام حذفی برابر استقلال خواهند کرد.
به گزارش"دی اسپورت"، فجرسپاسی شیراز که در این فصل نمایش درخشانی از خود به جا گذاشته، بعد از اینکه در هفته قبل در مازندران برابر رایکا متوقف شد، اینبار در جدال خانگی تیم قدرتمند سرخپوشان پاکدشت را از پیش رو برداشت تا همچنان در جمع مدعیان حاضر باشد.

میلاد احمدی در نیمه اول و در دقیقه دوم بازی خیلی زود فجرسپاسی را از حریف پیش انداخت اما در ادامه این حجت اسلامی بود که در همان نیمه و در دقیقه 15 بازی را به تساوی کشاند. فجر که در هفته گذشته و در جدال با رایکا بابل متوقف شده بود، نمی‌خواست امتیاز میزبانی خود را به سادگی از دست بدهد و در نیمه دوم با تحت فشار گذاشتن دفاع سرخپوشان در دقیقه 62 توسط امیر شبانی به گل دوم خود دست یافت و در ادامه با کنترل بازی توانست این پیروزی را حفظ کند و سه امتیاز ارزشمند خانگی را از آن خود کرد.

آنها اکنون با 17 امتیاز امیدوار به توقف دیگر مدعیان در این فصل هستند تا جایگاه خود را در جمع بالانشینان جدول حفظ کنند. شاگردان مهابادی که در جام حذفی نیز موفق شده بودند فولاد را از پیش رو بردارند، در مرحله بعدی در آزادی به مصاف استقلال خواهند رفت و این در حالیست که جدول از اینجا به بعد برای آنها سخت‌تر نیز خواهد شد و طی هفته‌های آتی برابر مدعیانی همچون مس کرمان، گل ریحان و خوشه طلایی باید مصاف دهند.

سرخپوشان پاکدشت نیز که هفته گذشته یک برد ارزشمند و 4 گله مقابل سپیدرود از آن خود کرده بودند، اکنون با این شکست با کسب همان 11 امتیاز به کار خود در هفته هشتم پایان دادند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار